ConFusion Mikura - Zwarte Rijstazijn "Shizuka" van Bruine Rijst, 300 ml
Harmonieuze zuurgraad met fijn graanaroma
€ 13,49
(€ 44,97 / L, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt in Japan
- In houten vaten gerijpt
- Mild & volmondig
Bijpassend
Beschrijving
De Japanse Mikura - Zwarte rijstazijn "Shizuka" van bruine rijst, vergist in houten vaten, wordt gemaakt van ongepolijste volkorenrijst en daarna op traditionele wijze met de hand tot Koji verwerkt en binnen 90 dagen statisch gefermenteerd in houten vaten. Het resultaat is een milde, volmondige azijn, kenmerkend door zijn harmonieuze zuurgraad en fijne graanaroma. Ideaal voor salades, dressings, marinades of als gezondheidsdrank met water, melk of vruchtensap.
| Art. nr.: | COF-F1412 |
|---|---|
| Inhoud: | 300 ml |
| EAN: | 4562215770711 |
| Producentnummer: | F1412 |
| Merken: | ConFusion |
| Eigenschappen: | Bevat alcohol, Zonder toegevoegde suikers |
Ingrediënten
rijst azijn
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 84 / 20 kj / kcal |
| Vet | 0,1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 5,5 g |
| waarvan Suiker | 5,5 g |
| Eiwitten | 0,7 g |
| Zout | 0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | ConFusion - Asiatisch kochen Mag. Clemens Drdla, Wilhelm-Exner-Gasse 13, 1090, Wien, Oostenrijk, info@confusion-kochen.at, www.confusion-kochen.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor ConFusion Mikura - Zwarte Rijstazijn "Shizuka" van Bruine Rijst
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.250 producten