Haas Bakmix Hasin, 500 g
Traditionele basis voor taart en cake – geschikt voor elke thuisbakker
€ 7,69
(€ 15,38 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gemakkelijk te bereiden
- Smaakt zoals oma het bakte
- Veelzijdige basis voor taarten en cakes
Beschrijving
Met deze klassieke bakmix tover je moeiteloos de authentieke smaak van vroeger op tafel, zonder gedoe. Ideaal voor wie wil bakken zonder veel ervaring of tijd, want deze perfect uitgebalanceerde mix lukt altijd. Gebruik hem als basis voor eindeloze variatie: van eenvoudige cake tot indrukwekkende taarten, helemaal volgens jouw smaak. En dankzij deze handige mix vult de geur van versgebakken cake, net als bij oma thuis, in een handomdraai je huis.
| Art. nr.: | EDH-1006028 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 9055500010449 |
| Producentnummer: | 1006028 |
| Merken: | Haas |
| Kan sporen bevatten van: | A - gluten, F - sojabonen, G - melk, N - sesamzaad, P - lupine |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
tarwebloem, suiker, gemodificeerd zetmeel, maïszetmeel, dextrose, rijsmiddel (difosfaten (E450)), Natriumcarbonat, aroma
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1532 / 366 kj / kcal |
| Vet | 0,6 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,2 g |
| Koolhydraten | 82 g |
| waarvan Suiker | 44 g |
| Eiwitten | 6,5 g |
| Zout | 1 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Bakmix Hasin
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten