MOGLi Bio Aardbei Hartjes, 30 g
Luchtige biologisch gepofte snack in hartvorm met fruitige aardbei
€ 1,29
(€ 43,00 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Veganistisch & alternatief gezoet
- Luchtig gepoft & in hartvorm
- Zonder toevoeging van aroma's
Bijpassend
Beschrijving
De veganistische MOGLi Aardbei Hartjes brengen fruitig knabbelgenot in het gezinsleven. Luchtig licht gepoft en in speelse hartvorm is deze bio-snack ideaal voor kleine pauzes of grote avonturen onderweg. De zoete hartjes worden gemaakt met zorgvuldig geselecteerde ingrediënten uit gecontroleerde biologische landbouw en komen geheel zonder toevoeging van kunstmatige aroma's, kleurstoffen en conserveermiddelen. Door de alternatieve zoetstoffen bieden ze kleine en grote fijnproevers altijd een eerlijke, natuurlijke smaakbeleving.
| Art. nr.: | XDK-MOG-MD00478 |
|---|---|
| Inhoud: | 30 g |
| EAN: | 4260311985977 |
| Merken: | MOGLi |
| Leeftijdsadvies: | vanaf 3 jaar |
| Certificeringen: | EU / niet-EU biologisch label |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | E - pinda's |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Waarschuwingen: | Laat het kind niet zonder toezicht eten of liggend eten. Verstikkingsgevaar voor kinderen. |
| Eigenschappen: | Zonder kunstmatige smaakstoffen, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Zonder synthetische conserveringsmiddelen |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1867 / 446 kj / kcal |
| Vet | 19 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,4 g |
| Koolhydraten | 61 g |
| waarvan Suiker | 18 g |
| Vezels | 7,9 g |
| Eiwitten | 3,8 g |
| Zout | 0,04 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | MOGLI Naturkost GmbH, Oberlandstraße 26, 12099, Berlin, Duitsland, www.mogli.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor MOGLi Bio Aardbei Hartjes
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.600 producten