Haas Chili-Jalapeno-Mosterd, 200 g
Pittige smaakmakers voor de barbecue
€ 2,89
(€ 14,45 / kg, Incl. 6% BTW
-
Haas
Balsamico Mosterd
Luxe balsamico mosterd voor in de keuken & voor fijnproevers
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
English Mustard
Pittige smaak voor echte fijnproevers
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Sarepta Mosterd
Pikant, zoet en kruidig voor een uniek aroma
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Grillsenf
Pikante barbecuesaus voor echte smaakmakers
€ 3,89(€ 11,79 / kg) -
Haas
Krenmosterd
Subtiele pittigheid & krachtige smaak voor op de borrelplank
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Kremser Mosterd
Zoete klassieker & verfijnde smaak voor bij je favoriete worst
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Tarragon Mustard
De pittige klassieker
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Grillmosterd Pittig
Vurige pit & barbecuegenot voor liefhebbers van pikant eten
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Chili-Jalapeno-Mosterd
Pittige smaakmakers voor de barbecue
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Fig Mustard
Frisse zoete vijgensaus – perfect bij de borrelplank
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Beer Mustard
Bierige, kruidige specialiteit met authentieke kroegsmaak
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Kruidenmosterd
Verfijnde kruidensmaak & zachte mosterd
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Leberkäs Mosterd
Hartige Leberkäs mosterd – perfect voor bij de borrel
€ 2,89(€ 14,45 / kg)
Kenmerken & Voordelen
- Vegan
- Perfect als basis voor sauzen & dips
- Heerlijk pittig bij gegrild vlees en groenten
Beschrijving
Met de Chili-Jalapeno Mosterd van Haas breng je vuur in de keuken. Deze pittige mosterd past fantastisch bij allerlei soorten gegrild vlees, vis of groenten. Ook in sauzen, dips en zelfs in verrassende jam-creaties zorgt hij voor een intense, kruidige smaakbeleving.
| Art. nr.: | EDH-10003020 |
|---|---|
| Inhoud: | 200 g |
| EAN: | 90555152 |
| Producentnummer: | 10003020 |
| Merken: | Haas |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | M - mosterd |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
aqua, mosterdzaad, azijn van alcohol, suiker, Zout, mierikswortel, 1 % Jalapeno, Kruiden, kruidenextracten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 553 / 132 kj / kcal |
| Vet | 5,4 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 13 g |
| waarvan Suiker | 9,3 g |
| Eiwitten | 4,7 g |
| Zout | 3,1 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Chili-Jalapeno-Mosterd
Uit ons magazine:
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- Herbaria Moon Milk – Ayurvedisch slaapmutsje
- Polenta met Carbonada - Een specialiteit uit de Italiaanse Valle d'Aosta
- Kaneelbroodjes-dag!
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten