Haas Grillmosterd Pittig, 200 g
Vurige pit & barbecuegenot voor liefhebbers van pikant eten
€ 2,89
(€ 14,45 / kg, Incl. 6% BTW
-
Haas
Balsamico Mosterd
Luxe balsamico mosterd voor in de keuken & voor fijnproevers
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
English Mustard
Pittige smaak voor echte fijnproevers
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Sarepta Mosterd
Pikant, zoet en kruidig voor een uniek aroma
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Grillsenf
Pikante barbecuesaus voor echte smaakmakers
€ 3,89(€ 11,79 / kg) -
Haas
Krenmosterd
Subtiele pittigheid & krachtige smaak voor op de borrelplank
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Kremser Mosterd
Zoete klassieker & verfijnde smaak voor bij je favoriete worst
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Tarragon Mustard
De pittige klassieker
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Grillmosterd Pittig
Vurige pit & barbecuegenot voor liefhebbers van pikant eten
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Chili-Jalapeno-Mosterd
Pittige smaakmakers voor de barbecue
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Fig Mustard
Frisse zoete vijgensaus – perfect bij de borrelplank
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Beer Mustard
Bierige, kruidige specialiteit met authentieke kroegsmaak
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Kruidenmosterd
Verfijnde kruidensmaak & zachte mosterd
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Leberkäs Mosterd
Hartige Leberkäs mosterd – perfect voor bij de borrel
€ 2,89(€ 14,45 / kg)
Kenmerken & Voordelen
- Veganistisch
- Met vurige pittigheid van chilipepers
- Op smaak gebracht met kruidige pepers
Beschrijving
De pittige barbecuemosterd van Haas doet niet onder voor het klassieke origineel. Dankzij de scherpe mix van echte chilipepers en pepers is deze mosterd een ware smaakexplosie – geliefd bij iedereen die houdt van een intense en pikante bite.
| Art. nr.: | EDH-10082412 |
|---|---|
| Inhoud: | 200 g |
| EAN: | 90555404 |
| Producentnummer: | 10082412 |
| Merken: | Haas |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | M - mosterd |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
aqua, mosterdzaad, azijn van alcohol, suiker, Zout, mierikswortel, aroma, Kruiden, kruidenextracten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 553 / 132 kj / kcal |
| Vet | 5,4 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 13 g |
| waarvan Suiker | 9,3 g |
| Eiwitten | 4,7 g |
| Zout | 2,7 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Grillmosterd Pittig
Uit ons magazine:
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- De fijne kunst van het op smaak brengen: professionals houden van simpel
- Receptidee: blauwbrood op Italiaanse wijze
- Kijk naar vallende sterren en geniet van bruschetta
- Zomerse frisheid met Iced Coffee en Cold Brew
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten