Haas Kremser Mosterd, 200 g
Zoete klassieker & verfijnde smaak voor bij je favoriete worst
€ 2,89
(€ 14,45 / kg, Incl. 6% BTW
-
Haas
Balsamico Mosterd
Luxe balsamico mosterd voor in de keuken & voor fijnproevers
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
English Mustard
Pittige smaak voor echte fijnproevers
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Sarepta Mosterd
Pikant, zoet en kruidig voor een uniek aroma
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Grillsenf
Pikante barbecuesaus voor echte smaakmakers
€ 3,89(€ 11,79 / kg) -
Haas
Krenmosterd
Subtiele pittigheid & krachtige smaak voor op de borrelplank
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Kremser Mosterd
Zoete klassieker & verfijnde smaak voor bij je favoriete worst
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Tarragon Mustard
De pittige klassieker
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Grillmosterd Pittig
Vurige pit & barbecuegenot voor liefhebbers van pikant eten
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Chili-Jalapeno-Mosterd
Pittige smaakmakers voor de barbecue
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Fig Mustard
Frisse zoete vijgensaus – perfect bij de borrelplank
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Beer Mustard
Bierige, kruidige specialiteit met authentieke kroegsmaak
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Kruidenmosterd
Verfijnde kruidensmaak & zachte mosterd
€ 2,89(€ 14,45 / kg) -
Haas
Leberkäs Mosterd
Hartige Leberkäs mosterd – perfect voor bij de borrel
€ 2,89(€ 14,45 / kg)
Kenmerken & Voordelen
- Veganistisch
- Met appel-, brandwijn- en wittewijnazijn
- Lichtzoete smaak voor puur genot
Beschrijving
Kremser mosterd van Haas is een zoete klassieker die zijn karakteristieke smaak dankt aan een unieke mix van appelazijn, brandwijnazijn en wittewijnazijn. Dankzij deze verfijnde receptuur smaakt hij heerlijk bij allerlei soorten worst – een onmisbare smaakmaker voor echte liefhebbers.
| Art. nr.: | EDH-10175112 |
|---|---|
| Inhoud: | 200 g |
| EAN: | 90444081 |
| Producentnummer: | 10175112 |
| Merken: | Haas |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | M - mosterd |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
aqua, mosterdzaad, suiker, appelciderazijn, witte wijnazijn, azijn van alcohol, Zout, Kruiden
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 695 / 166 kj / kcal |
| Vet | 5,4 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 21 g |
| waarvan Suiker | 17 g |
| Eiwitten | 5 g |
| Zout | 0,9 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Kremser Mosterd
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten