Haas Hassa, 30 g
Betrouwbare houdbaarheid & kwaliteit bij inmaken
€ 0,99
(€ 33,00 / kg, Incl. 6% BTW
-
Haas
Quittin 2:1
Fruitig inmaken in een handomdraai
€ 3,89(€ 81,04 / kg) -
Haas
Quittin 1:1
Fruitig inmaken met gewone suiker & pectine
€ 2,89(€ 85,00 / kg) -
Haas
Hassa
Betrouwbare houdbaarheid & kwaliteit bij inmaken
€ 0,99(€ 33,00 / kg) -
Haas
Quittin 3:1
Fruitig confituurplezier zonder vet, in een mum van tijd
€ 2,89(€ 60,21 / kg) -
Haas
Quittin 4:1
Zuinig inmaken & makkelijk bewaren
€ 3,89(€ 81,04 / kg) -
Haas
Aardbei-Quttin 2:1
Met minder suiker inmaken & eenvoudig bewaren
€ 3,89(€ 81,04 / kg)
Kenmerken & Voordelen
- Ideaal voor groenten en vruchtensappen
- Behoudt producten langer vers
- Perfect voor suikerarme gerechten en fruit
Beschrijving
Met de Hassa inmaakhulp van Haas blijft jouw ingemaakte groente, jam en vruchtensap langer vers. Deze slimme hulp voorkomt gisting en schimmelvorming, zodat je moeiteloos allerlei rauwe of gekookte lekkernijen veilig kunt inmaken. Vooral bij suikerarme groenten, fruit of sap is Hassa de ideale partner voor een langere houdbaarheid.
| Art. nr.: | EDH-10016525 |
|---|---|
| Inhoud: | 30 g |
| EAN: | 9044400164000 |
| Producentnummer: | 10016525 |
| Merken: | Haas |
| Kan sporen bevatten van: | G - melk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Laktose, Conserveringsmiddelen (natriumbenzoaat (E211)), kaliumsorbaat
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1290 / 308 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 77 g |
| waarvan Suiker | 77 g |
| Eiwitten | 0,4 g |
| Zout | 7,7 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Hassa
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten