Haas Quittin 2:1, 48 g
Fruitig inmaken in een handomdraai
€ 3,89
(€ 81,04 / kg, Incl. 6% BTW
-
Haas
Quittin 2:1
Fruitig inmaken in een handomdraai
€ 3,89(€ 81,04 / kg) -
Haas
Quittin 1:1
Fruitig inmaken met gewone suiker & pectine
€ 2,89(€ 85,00 / kg) -
Haas
Hassa
Betrouwbare houdbaarheid & kwaliteit bij inmaken
€ 0,99(€ 33,00 / kg) -
Haas
Quittin 3:1
Fruitig confituurplezier zonder vet, in een mum van tijd
€ 2,89(€ 60,21 / kg) -
Haas
Quittin 4:1
Zuinig inmaken & makkelijk bewaren
€ 3,89(€ 81,04 / kg) -
Haas
Aardbei-Quttin 2:1
Met minder suiker inmaken & eenvoudig bewaren
€ 3,89(€ 81,04 / kg)
Kenmerken & Voordelen
- Krachtige geleerwerking met natuurlijk pectine
- Kortere kooktijd
- Perfect voor jam en gelei
Beschrijving
Quittin 2:1 van Haas is het ideale geleermiddel voor het snel bereiden van confituren en creatieve gelei. Dankzij het hoge gehalte aan natuurlijk pectine beschikt het over een sterke geleerkracht en is een kortere kooktijd voldoende. Perfect voor het maken van fruitige lekkernijen met minder suiker.
| Art. nr.: | EDH-10122515 |
|---|---|
| Inhoud: | 48 g |
| EAN: | 9044400161009 |
| Producentnummer: | 10122515 |
| Merken: | Haas |
| Kan sporen bevatten van: | G - melk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Laktose, geleermiddel (Pectine (E440)), dextrose, zuurteregelaar (citroenzuur (E330)), Conserveermiddel (Kaliumsorbaat (E202)), koolzaadolie poeder (Koolzaadolie, Maltodextrin)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1394 / 333 kj / kcal |
| Vet | 0,6 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 63,7 g |
| waarvan Suiker | 63,4 g |
| Eiwitten | 0,3 g |
| Zout | 0,55 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Quittin 2:1
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten