FLYING GOOSE Chilisauce Sriracha Black (Tamarinde), 455 ml
Exotisch & pittig
€ 6,69
(€ 14,70 / L, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- 35 % chilipeper
- Fruitige, exotische smaak
- Veelzijdig in gebruik
Beschrijving
Pittig ontmoet fruitig en exotisch: met 35% Spaanse peper en 8% tamarindepuree zal deze Sriracha Black Sauce je verrukken met zijn unieke smaak. De combinatie van vurige hitte, fruitige tamarinde en aromatische knoflook maakt het ideaal voor het dippen, marineren of verfijnen van Aziatische gerechten, schalen en gegrilde gerechten - een echte smaakervaring voor iedereen die houdt van ongewone dingen.
| Art. nr.: | KK-9804 |
|---|---|
| Inhoud: | 455 ml |
| EAN: | 8853662060385 |
| Producentnummer: | 9804 |
| Merken: | FLYING GOOSE |
| Soort voeding: | veganistisch, Glutenvrij |
| Bewaarinstructies: | Binnen 60 dagen na opening consumeren, Buiten bereik van kinderen bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten |
Ingrediënten
suiker, 35 % Chilli, water, 8 % tamarindepuree, Zout, knoflook, gemodificeerd tapiocazetmeel, smaakversterker (E621), stabilisator (E415), brandewijn azijn, Zuurteregelaar (wijnsteenzuur (E334)), kleurstof (E150c), Conserveermiddel (E202)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 770 / 184 kj / kcal |
| Vet | 0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 45 g |
| waarvan Suiker | 40 g |
| Eiwitten | 0,6 g |
| Zout | 5 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | FLYING GOOSE, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Duitsland, www.flyinggoosebrand.com/de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor FLYING GOOSE Chilisauce Sriracha Black (Tamarinde)
Uit ons magazine:
- De fijne kunst van het op smaak brengen: professionals houden van simpel
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- Vier recepten voor de herfstkeuken
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Recept: Streetfood uit Israël
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten