Galup La Colomba, 100 g
Traditioneel genieten & verfijnde hazelnoot
€ 11,49
(€ 114,90 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Authentiek recept met sinaasappel
- Gekonfijt fruit & hazelnoot
- Knapperige topping met suikerparels
Bijpassend
Beschrijving
Dit ambachtelijke gebak wordt bereid volgens het originele recept en verwent je met stukjes gekonfijte sinaasappel in het luchtige deeg. Het traditionele paasbrood krijgt extra karakter door een bijzondere laag van Italiaanse "Tonda Gentile Trilobata"-hazelnoten, afgewerkt met suikervlokken.
| Art. nr.: | IMP-DOV18 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 8001130851984 |
| Producentnummer: | DOV18 |
| Merken: | Galup |
| Kan sporen bevatten van: | F - sojabonen, H - noten, M - mosterd |
| Bewaarinstructies: | Bewaren bij kamertemperatuur |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1620 / 387 kj / kcal |
| Vet | 18 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 10 g |
| Koolhydraten | 50 g |
| waarvan Suiker | 28 g |
| Eiwitten | 5,9 g |
| Zout | 0,42 g |
Ingrediënten
Zachte tarwemeel type 0, 21 % gekonfijte sinaasappelschil (Orangenschale, Glukose-Fruktose-Sirup, Saccharose), boter (melk), suiker, vers eigeel Kategorie A, zuurdesem (Zachte tarwemeel type 0, water), emulgatoren (Mono- und Diglyceride von Speisefettsäuren), volle melk, Invertsuiker, Zout, natuurlijk aroma, natuurlijk bourbon vanille-aroma
20 % glazuur (suiker, vers eiwit Kategorie A, 9 % Piemonte hazelnoten, Rijstmeel, Rijstzetmeel, poedersuiker (suiker, tarwezetmeel), zonnebloemolie, Natürliche Aromen)
4 % kristalsuiker, 2 % amandelen
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Galup Srl a Socio Unico Uffici Galup, Via Fenestrelle, 32, 10064 , Pinerolo (TO), Italië, www.galup.it |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Galup La Colomba
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten