Zotter Schokoladen Bio Choco Mini Thank You, 20 g

Een zoet bedankje met handgeschepte biologische chocolade

Nieuw!

€ 1,89

(€ 94,50 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 20 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Melkchocolade
  • Gevuld met vanilleganache
  • Met amandelnougat & amandelkrokant

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Drinkchocolade - Voor Kinderen, 110 g

Zotter Schokoladen Bio Choco Mini Thank You, 20 g € 1,89 (€ 94,50 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Drinkchocolade - Voor Kinderen, 110 g € 6,83 (€ 62,09 / kg)
Totaalprijs: € 8,72
Beschrijving

De ambachtelijke Danke-chocolade van Zotter is het perfecte cadeau wanneer woorden tekortschieten. De zoete melkchocolade is gevuld met zachte vanilleganache en amandelnougat. De vulling wordt afgewerkt met knapperige amandelkrokant.

Art. nr.: ZSM-18941
Inhoud: 20 g
EAN: 09006403091509
Producentnummer: 18941
Merken: Zotter Schokoladen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Kan sporen bevatten van: A - gluten, C - ei, E - pinda's, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder alcohol
Ingrediënten

ruwe rietsuiker[1], 19 % Mandeln[2], Cacaomassa[1], cacaoboter[1], 12 % Walnüsse[2], melkpoeder[2], boter[2], zoet weipoeder[2], 1 % vlierbessensap concentraat[2], magere melkpoeder[2], hele rietsuiker[1], emulgator (sojalecithine[2]), Steenzout, citroensapconcentraat[2], vanillebonen poeder[1], Zitronenpulver[2] (citroensapconcentraat[2], maïszetmeel[2]), kaneel[2], Orangenöl[2], Orangenpulver[2] (sinaasappelsap concentraat[2], Rijstmeel[2]), rozenblaadjes[2], 60 % minimaal cacaogehalte in pure chocolade[2]

  1. afkomstig uit eerlijke handel
  2. uit biologische landbouw
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Bio Choco Mini Thank You