Lekkere snoep en koekjes

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Soort voeding
Filters

Snoep en koekjes: 11 artikelen

Galup Baci di Dama

Galup Baci di Dama, 150 g

  • Glutenvrij & lactosevrij
  • Knapperig zanddeeg met pure chocolade
  • Met hazelnoten
€ 9,79 € 13,99 (€ 65,27 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Galup Canestrelli

Galup Canestrelli, 200 g

  • Zacht & boterig
  • Lichte vanilletoon
  • Ideaal bij thee & koffie
€ 11,19 € 15,99 (€ 55,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Galup Chocolade-Cookies

Galup Chocolade-​Cookies, 200 g

  • Zachte chocoladestukjes
  • Zoet cacao-aroma
  • Ideaal bij koffie en thee
€ 9,79 € 13,99 (€ 48,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Galup Grissini met Pure Chocolade

Galup Grissini met Pure Chocolade, 150 g

  • Knapperige snack
  • Pure chocoladelaag
  • Ideaal voor tussendoor
€ 8,39 € 11,99 (€ 55,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Galup Kokoskoekjes

Galup Kokoskoekjes, 150 g

  • Zachte kokossmaak
  • Knapperig & bros
  • Perfect bij thee & koffie
€ 6,08 € 8,69 (€ 40,53 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Galup Pure Chocolade-Ei met Hazelnootgranulaat

Galup Pure Chocolade-​Ei met Hazelnootgranulaat, 270 g

  • Pure chocolade
  • Met knapperige hazelnoten
  • Zachte genot
€ 19,59 € 27,99 (€ 72,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Galup Chocolade-Ei van Melkchocolade

Galup Chocolade-​Ei van Melkchocolade, 150 g

  • Zachte melkchocolade
  • Romige textuur
  • Ideaal als paascadeautje
€ 14,34 € 20,49 (€ 95,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Galup Pure Chocolade-Ei

Galup Pure Chocolade-​Ei, 150 g

  • Pure chocolade
  • Intense smaak
  • Ideaal als paasgeschenk
€ 14,34 € 20,49 (€ 95,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Galup Cacaokoekjes

Galup Cacaokoekjes, 150 g

  • Malse textuur
  • Intense cacaosmaak
  • Perfect bij thee & koffie
€ 6,08 € 8,69 (€ 40,53 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Galup Tostarelle

Galup Tostarelle, 400 g

  • Mix van Panettone & Pandoro
  • Met roomboter, fruit en vanille
  • Geroosterd & onweerstaanbaar krokant
€ 10,00 € 14,29 (€ 25,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Galup Citroenkoekjes

Galup Citroenkoekjes, 150 g

  • Fris-citroensmaak
  • Knapperig & aromatisch
  • Ideaal bij thee & koffie
€ 6,08 € 8,69 (€ 40,53 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober