Zout & andere kruiden van Govinda

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Kruiden: 4 artikelen

Govinda Keltisch Zeezout Fijn

Govinda Keltisch Zeezout Fijn, 500 g

  • Gewonnen uit magnesiumrijke kleigrond
  • Met de hand geoogst en niet gejodeerd
  • Intense en natuurlijke smaak
€ 5,30 € 5,89 (€ 10,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 22. oktober

Govinda Keltisch Zeezout Grof

Govinda Keltisch Zeezout Grof, 500 g

  • Met de hand geoogst en ongeraffineerd
  • Natuurlijke grijze kleur en structuur
  • Vrij van enige toevoegingen
€ 5,30 € 5,89 (€ 10,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Govinda Ayurvedisch Steenzout

Govinda Ayurvedisch Steenzout, 150 g

  • Rijk aan mineralen
  • Zeer intense smaak
€ 3,41 € 3,79 (€ 22,73 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Govinda Bio Gistvlokken op Basis van Rijst

Govinda Bio Gistvlokken op Basis van Rijst, 100 g

  • Veganistisch alternatief voor gerapste kaas
  • Natuurlijke smaakmaker
  • Bevat veel proteïne
€ 6,11 € 6,79 (€ 61,10 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober