Biologische zakjes van Holle

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Zakjes: 28 artikelen

"Pear Pony" Knijpfruit met Peren, Perziken en Frambozen met Spelt

Holle "Pear Pony" Knijpfruit met Peren, Perziken en Frambozen met Spelt, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 8 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,89 € 0,99 (€ 8,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

"Blue Bird" Knijpfruit met Peren, Appels en Bosbessen

Holle "Blue Bird" Knijpfruit met Peren, Appels en Bosbessen, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 6 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,89 € 0,99 (€ 8,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

"Berry Puppy" Knijpfruit met Appels, Perziken en Wilde Bessen

Holle "Berry Puppy" Knijpfruit met Appels, Perziken en Wilde Bessen, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 8 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,89 € 0,99 (€ 8,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

"Venkel kikker" Knijpfruit met Peren, Appels en Venkel

Holle "Venkel kikker" Knijpfruit met Peren, Appels en Venkel, 100 g

  • Vanaf de 6e maand
  • 100% fruit & groenten
  • Ongezoet & zonder toegevoegd zout
€ 0,89 € 0,99 (€ 8,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

"Banana Lama" Knijpfruit met Bananen, Appels, Mango's en Abrikozen

Holle "Banana Lama" Knijpfruit met Bananen, Appels, Mango's en Abrikozen, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 6 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,89 € 0,99 (€ 8,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

"Kiwi Koala" Knijpfruit met Peren, Bananen en Kiwi's

Holle "Kiwi Koala" Knijpfruit met Peren, Bananen en Kiwi's, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 8 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,89 € 0,99 (€ 8,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

"Croco Coco" Knijpfruit met Appels, Mango en Kokos

Holle "Croco Coco" Knijpfruit met Appels, Mango en Kokos, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 8 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,89 € 0,99 (€ 8,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

"Veggie Bunny" Knijpfruit met Wortelen, Zoete Aardappelen en Erwten

Holle "Veggie Bunny" Knijpfruit met Wortelen, Zoete Aardappelen en Erwten, 100 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Zonder toegevoegd zout
  • Veganistisch en glutenvrij
€ 0,89 € 0,99 (€ 8,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

"Apple Ant" Knijpfruit met Appels, Bananen en Peren

Holle "Apple Ant" Knijpfruit met Appels, Bananen en Peren, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 6 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,89 € 0,99 (€ 8,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

"Rode Bij" Knijpfruit met Appels en Aardbeien

Holle "Rode Bij" Knijpfruit met Appels en Aardbeien, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 8 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Fruitige smaak
€ 0,89 € 0,99 (€ 8,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Penguin Porridge - Appel & Bessen met Haver & Quinoa

Holle Penguin Porridge -​ Appel & Bessen met Haver & Quinoa, 110 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Veganistisch recept
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 1,07 € 1,19 (€ 9,73 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

"Tropic Tiger" Knijpfruit met Appels, Mango's en Passievrucht

Holle "Tropic Tiger" Knijpfruit met Appels, Mango's en Passievrucht, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 8 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,89 € 0,99 (€ 8,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische "Mango Monkey - Mango" Yoghurtzakje

Holle Biologische "Mango Monkey -​ Mango" Yoghurtzakje, 85 g

  • Voor baby's vanaf 8 maanden
  • Een handig tussendoortje
  • Geen toegevoegde suiker
€ 0,98 € 1,09 (€ 11,53 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

"Panda Peach" Knijpfruit met Perziken, Abrikozen en Bananen met Spelt

Holle "Panda Peach" Knijpfruit met Perziken, Abrikozen en Bananen met Spelt, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 8 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,89 € 0,99 (€ 8,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

"Power Parrot" Knijpzakje met Peren, Appels en Spinazie

Holle "Power Parrot" Knijpzakje met Peren, Appels en Spinazie, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 6 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,89 € 0,99 (€ 8,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

"Carrot Cat" Knijpzakje net Wortel, Mango, Banaan en Peer

Holle "Carrot Cat" Knijpzakje net Wortel, Mango, Banaan en Peer, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 6 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,89 € 0,99 (€ 8,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

"Zebra" Bieten" Knijpfruit met Appel, Banaan en Rode Biet

Holle "Zebra" Bieten" Knijpfruit met Appel, Banaan en Rode Biet, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 6 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,89 € 0,99 (€ 8,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische fruitpuree "Lazy Sweetato - Pouchy met Zoete Aardappel, Pruim, Pompoen, Aardbei en Haver"

Holle Biologische fruitpuree "Lazy Sweetato -​ Pouchy met Zoete Aardappel, Pruim, Pompoen, Aardbei en Haver", 100 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Met fruit & granen
  • 100 % biologisch
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische "Blueberry Bear - Apple, Banana, Blueberry" Yoghurtzakje

Holle Biologische "Blueberry Bear -​ Apple, Banana, Blueberry" Yoghurtzakje, 100 g

  • Voor baby's vanaf 8 maanden
  • Heerlijke snack tussen de maaltijden door
  • Gemaakt van puur natuurlijke ingrediënten
€ 0,98 € 1,09 (€ 9,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Fruitpuree "Paca Pumpkin - Pouchy met Pompoen, Perzik, Banaan en Haver"

Holle Biologische Fruitpuree "Paca Pumpkin -​ Pouchy met Pompoen, Perzik, Banaan en Haver", 100 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Vol van smaak
  • Praktisch knijpformaat
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Tiger Porridge - Banaan & Bessen met Haver & Quinoa

Holle Tiger Porridge -​ Banaan & Bessen met Haver & Quinoa, 110 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Hersluitbaar en praktisch
  • Met heerlijke vruchten
€ 1,07 € 1,19 (€ 9,73 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Multipack Banana Lama - Banaan, Appel, Mango & Abrikoos

Holle Multipack Banana Lama -​ Banaan, Appel, Mango & Abrikoos, 400 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Zonder toegevoegde suikers
  • Hersluitbaar
€ 3,23 € 3,59 (€ 8,08 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Lion Porridge - Mango & Ananas met Haver & Quinoa

Holle Lion Porridge -​ Mango & Ananas met Haver & Quinoa, 110 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Met granen en fruit
  • Hersluitbaar
€ 1,07 € 1,19 (€ 9,73 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Multipack Apple Ant - Appel & Banaan Met Peer

Holle Multipack Apple Ant -​ Appel & Banaan Met Peer, 400 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Ideaal voor onderweg
  • Vrij van gluten en toegevoegde suikers
€ 3,23 € 3,59 (€ 8,08 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Multipack Zebra Beet - Appel, Banaan, Rode Biet

Holle Multipack Zebra Beet -​ Appel, Banaan, Rode Biet, 400 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Puur van smaak
  • Zacht bereid
€ 3,23 € 3,59 (€ 8,08 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Holle Biologische Fruitpuree - Dino Dance

Holle Biologische Fruitpuree -​ Dino Dance, 100 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Met appel, bosbessen & pruim
  • Zonder toegevoegde smaakstoffen & suiker
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Vruchtenpuree "Pelican Peach - Pouchy met Perzik, Aardbei, Appel en Haver"

Holle Biologische Vruchtenpuree "Pelican Peach -​ Pouchy met Perzik, Aardbei, Appel en Haver", 100 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Tot 30% minder suiker
  • Heerlijk frisse smaak
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Multipack Panda Peach - Perzik, Abrikoos & Banaan Met Spelt

Holle Multipack Panda Peach -​ Perzik, Abrikoos & Banaan Met Spelt, 400 g

  • Vanaf 8 maanden
  • Hersluitbaar
  • Handig voor onderweg
€ 3,23 € 3,59 (€ 8,08 / kg)

Bezorging uiterlijk op 16. oktober