Rummo Le Classiche – Casarecce N°88, 500 g
Siciliaans gevoel voor jouw keuken!
€ 3,49
(€ 6,98 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Ruwe structuur voor optimale sausopname
- Veelzijdig voor salades en sauzen
- Blijft lang al dente
Bijpassend
Beschrijving
Haal met de Casarecce van Rummo een stukje Siciliaanse traditie in huis! Dankzij hun kenmerkende, licht opgerolde vorm en ruwe structuur houden deze korte pasta’s sauzen perfect vast, zodat je bij elke hap volop van de smaak geniet.
Dankzij een speciaal productieproces van Rummo blijven ze perfect al dente, zelfs als je ze iets te lang kookt. Deze pasta komt vooral goed tot zijn recht met witte sauzen, dus zonder tomatenbasis. Geniet van de charme van huisgemaakte pasta en verras jezelf en anderen met deze hoogwaardige specialiteit van harde tarwegries.
| Art. nr.: | AV-448900 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 8008343200882 |
| Producentnummer: | 448900 |
| Merken: | Rummo |
| Oorsprong: | Italië |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder genetische manipulatie |
Ingrediënten
durum tarwemeel
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1491 / 356 kj / kcal |
| Vet | 1,6 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 69,5 g |
| waarvan Suiker | 3,1 g |
| Eiwitten | 14,5 g |
| Zout | 0,01 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Rummo Le Classiche – Casarecce N°88
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.250 producten