Kastner Pruimenpeperkoek, 185 g

Traditioneel gebak met fruitvulling

€ 4,89

(€ 26,43 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 185 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Fruitige vulling
  • Traditioneel genot
  • Omhuld met chocolade

Vaak samen gekocht met Manner Wafel Hartjes, Sinaasappelcrème (300 g)

Kastner Pruimenpeperkoek, 185 g € 4,89 (€ 26,43 / kg)
Manner Wafel Hartjes, Sinaasappelcrème (300 g) € 6,79 (€ 22,63 / kg)
Totaalprijs: € 11,68
Beschrijving

Deze heerlijke peperkoek verenigt beproefde traditie met een vulling van echte pruimen. De aromatische vrucht geeft het zachte, kruidige deeg een diep fruitige smaak. Omhuld door fijne chocolade ontstaat een perfecte harmonie van zoete vrucht, feestelijke kruiden en een knapperig chocoladelaagje. Een bijzonder lekkernij voor elke gelegenheid, ideaal bij de middagkoffie of als verfijnd gebak in de adventstijd.

Art. nr.: UNI-877630
Inhoud: 185 g
EAN: 9001734001418
Producentnummer: 877630
Merken: Kastner
Kan sporen bevatten van: C - ei, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Bevat alcohol
Ingrediënten

26 % Pruimen, 23 % chocolade (suiker, cacaoboter, melkpoeder, Cacaomassa, emulgator (sojalecithine)), vanille-extract, 23 % tarwebloem, glucose-fructosestroop, honing, Aranzini (Orangenschale, glucose-fructosestroop, suiker, Acidifier: citroenzuur), Kruiden, appel extract, Orangenöl, Karamelsiroop (glucose-fructosestroop, suiker), Cacaopoeder, rijsmiddel (ammonium bicarbonaat), natriumcarbonaat (E500), kaliumcarbonaat, zuurteregelaar (Acidum Lacticum (melkzuur)), bevochtiger (Sorbit), aroma, conserveermiddel (kaliumsorbaat), alcohol

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1386 / 331 kj / kcal
Vet 8,1 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 4,7 g
Koolhydraten 59 g
  waarvan Suiker 38 g
Eiwitten 5,4 g
Zout 0,21 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Franz Kastner GmbH, Lebzelterstraße 243, 4190, Bad Leonfelden, Oostenrijk, office@kastner-austria.at, www.kastner-austria.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Kastner Pruimenpeperkoek