Kastner – peperkoek uit Oostenrijk

Een combinatie van traditionele recepten en moderne gebak

Filteren & Sorteren

Prijzen
Filters

Kastner: 6 artikelen

Kastner Hartjes-Pretzel-Sterren

Kastner Hartjes-​Pretzel-​Sterren, 300 g

  • Bijzonder zacht
  • Verfijnde ingrediënten
  • Omhuld met fijne pure chocolade
€ 4,89 (€ 16,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kastner Fijne Peperkoekmix

Kastner Fijne Peperkoekmix, 375 g

  • Grote variatie
  • In herbruikbare doos
  • Omhuld met chocolade, met chocoladebodem & gedecoreerd
€ 7,29 (€ 19,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kastner Honingpeperkoek

Kastner Honingpeperkoek, 300 g

  • Smeuïge textuur
  • Fijne specerijen
  • Met echte bijenhoning
€ 4,69 (€ 15,63 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kastner Peperkoekmix

Kastner Peperkoekmix, 300 g

  • Traditioneel recept
  • Gevarieerde mix
  • Perfect om te delen en cadeau te doen
€ 4,89 (€ 16,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kastner Abrikozenpeperkoek

Kastner Abrikozenpeperkoek, 185 g

  • Sappige textuur
  • Fruitige vulling
  • Omhuld met chocolade
€ 4,89 (€ 26,43 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kastner Pruimenpeperkoek

Kastner Pruimenpeperkoek, 185 g

  • Fruitige vulling
  • Traditioneel genot
  • Omhuld met chocolade
€ 4,89 (€ 26,43 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sinds 1559 vervaardigt het Opper-Oostenrijkse familiebedrijf Kastner verfijnde bakkerijproducten en specialiteiten volgens traditionele recepten. Naast klassieke peperkoek omvat het assortiment ook koekjes, wafels en uitgelezen zoetwaren. Dankzij biologische certificeringen en andere kwaliteitsnormen combineert het merk historisch vakmanschap met moderne normen.