Kruidenmolens van KOTANYI

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken
Filters

Kruidenmolens: 21 artikelen

KOTÁNYI Chocoladekorrels

KOTÁNYI Chocoladekorrels, 62 g

  • Voor koffie en desserts
  • Om te verfijnen en te decoreren
  • Wegwerp kruidenmolen
€ 3,89 (€ 62,74 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

KOTÁNYI Pittige Knoflook

KOTÁNYI Pittige Knoflook, 48 g

  • Sterke, licht zoete smaak
  • Lekker bij Aziatische gerechten
  • Heerlijk bij mosselen of ratatouille
€ 3,89 (€ 81,04 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Hele Witte Peperkorrels

KOTÁNYI Hele Witte Peperkorrels, 52 g

  • Altijd goed voor marinades, vis en sauzen
  • Voegt een lichte kruidigheid toe aan je maaltijden
  • Zongedroogd
€ 3,89 (€ 74,81 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Pizza Kruidenmix

KOTÁNYI Pizza Kruidenmix, 24 g

  • Voor pizza en focaccia
  • Perfect voor mediterrane salades
  • Met zeezout
€ 3,89 (€ 162,08 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Zwarte Peperkorrels

KOTÁNYI Zwarte Peperkorrels, 36 g

  • Zongedroogd
  • Universeel in gebruik
€ 3,89 (€ 108,06 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Gerookt Zout met Zeezout - Kruidenmolen

KOTÁNYI Gerookt Zout met Zeezout -​ Kruidenmolen, 30 g

  • Gerookt zout met zeezout
  • Koud gerookt op beukenhout
  • Ideaal voor vis en pasta
€ 4,09 (€ 136,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Steenzout

KOTÁNYI Steenzout, 88 g

  • Van Punjab ten zuiden van het Himalaya gebergte
  • 100% natuurlijk
  • Decoratieve kleuren
€ 4,09 (€ 46,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Zout en Peper

KOTÁNYI Zout en Peper, 65 g

  • Innovatieve kruidenmolen
  • Perfect voor op je tafel
€ 3,89 (€ 59,85 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Steak Pepermix

KOTÁNYI Steak Pepermix, 45 g

  • Een verfijnde mix van smaken
  • Hartige pepernoten
  • Met koriander en roze peperkorrels
€ 3,89 (€ 86,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI 5 Peper Kruidenmix met Gerookte Peper

KOTÁNYI 5 Peper Kruidenmix met Gerookte Peper, 42 g

  • Voegt diepte aan de smaak toe
  • Gerookt op beukenhout
€ 3,89 (€ 92,62 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Pasta Kruidenmix

KOTÁNYI Pasta Kruidenmix, 100 ml

  • Seizoensdips, spreads en salades
  • Gemaakt met zeezout
  • Met de beste kruiden
€ 3,89 (€ 38,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Kleurrijke Peperkorrels

KOTÁNYI Kleurrijke Peperkorrels, 35 g

  • De perfecte mix
  • Speciaal aroma
  • Milde en aromatische smaken
€ 3,89 (€ 111,14 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Olijven met Kruiden

KOTÁNYI Olijven met Kruiden, 46 g

  • Geweldige smaak
  • Gemaakt met Mediterrane kruiden
  • Lekker bij pasta, salades en dips
€ 3,89 (€ 84,57 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Biologische Spaanse Peper met Zeezout - Molen

KOTÁNYI Biologische Spaanse Peper met Zeezout -​ Molen, 35 (35 g)

  • Fijn gekruid zeezout
  • Perfect voor vlees, vis
  • Met pittige pepers
€ 4,39 (€ 125,43 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Peperoncini Birdseye

KOTÁNYI Peperoncini Birdseye, 24 g

  • Birds Eye Chili Blend
  • Scherptegraad: 70.000 - 90.000 Scoville
  • Extreem pittig
€ 3,89 (€ 162,08 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

KOTÁNYI Karamel Vanille

KOTÁNYI Karamel Vanille, 53 g

  • Om te verfijnen
  • Voor koffie en desserts
  • Wegwerp-kruidenmolen
€ 3,89 (€ 73,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

KOTÁNYI Chili Met Zeezout

KOTÁNYI Chili Met Zeezout, 35 g

  • Ernst: 8000 - 9500 Scoville
  • 50% chili-gehalte
  • Voor vlees & groenten
€ 3,89 (€ 111,14 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

KOTÁNYI Currymix

KOTÁNYI Currymix, 45 g

  • Pikante en pittige smaak
  • Voor vis & gevogelte
  • Met fenegriek & kurkuma
€ 3,89 (€ 86,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

KOTÁNYI Extra Pittige Chili Mix

KOTÁNYI Extra Pittige Chili Mix, 34 g

  • Gemaakt van Scotch Bonnet pepers en zout
  • Scherptegehalte: 25000 Scoville
  • Met zeezout
€ 3,89 (€ 114,41 / kg)

Bezorging uiterlijk op 23. oktober

KOTÁNYI Biologische Zwarte Peper

KOTÁNYI Biologische Zwarte Peper, 36 (45 g)

  • Populair over de hele wereld
  • Zeer pittig
  • Intense smaak
€ 4,39 (€ 97,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

KOTÁNYI Biologische Veelkleurige Peperkorrels

KOTÁNYI Biologische Veelkleurige Peperkorrels , 35 (43 g)

  • Intens aroma
  • Een mix van peperkorrels
  • Milde smaak
€ 4,39 (€ 102,09 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober