La Molisana Farfalle Rigate al Bronzo, 500 g
Stevige vorm & verfijnde ribbels
€ 2,89
(€ 5,78 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Grote, perfect gevormde vleugels
- Gestreept uiterlijk
- Met bronzen mal gemaakt
Bijpassend
Beschrijving
De Farfalle Rigate al Bronzo overtuigen met hun stevige vorm en elegant gevormde vleugels. Het fijne ribbelpatroon zorgt niet alleen voor een aantrekkelijke uitstraling, maar ook voor een aangename textuur. Dankzij het ruwe oppervlak hechten sauzen zich uitstekend aan de pasta, zodat elke hap boordevol smaak zit en je geniet van een authentieke Italiaanse pasta-ervaring.
| Art. nr.: | EDH-1006358 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 08004690106600 |
| Producentnummer: | 1006358 |
| Merken: | La Molisana |
| Kan sporen bevatten van: | A - gluten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1470 / 351 kj / kcal |
| Vet | 1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 70 g |
| waarvan Suiker | 4 g |
| Vezels | 3 g |
| Eiwitten | 14 g |
| Zout | 0,02 g |
Ingrediënten
griesmeel van harde tarwe, water
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor La Molisana Farfalle Rigate al Bronzo
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.600 producten