Lindt Excellence Fusion 85% Fleur de Sel Melk, 100 g
Intense pure chocolade ontmoet melk
€ 5,09
(€ 50,90 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Krachtige cacao
- Een vleugje Fleur de Sel
- Zacht smeltende melkchocolade
Beschrijving
In deze creatie smelten een hoog cacaopercentage en een snufje Fleur de Sel samen met heerlijk zacht smeltende melkchocolade. De extra dunne, tweelagige vorm zorgt ervoor dat het aroma van deze meesterlijke chocolatierscreatie extra intens tot zijn recht komt.
| Art. nr.: | LS-022460 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 3046920029674 |
| Producentnummer: | 022460 |
| Merken: | Lindt |
| Kan sporen bevatten van: | A - gluten, F - sojabonen, G - melk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Cacaomassa, suiker, cacaoboter, magere cacaopoeder, melkpoeder, rohrzucker, lactose, magere melkpoeder, 0,2 % Meersalz, gerstemoutextract, emulgator (sojalecithine), aroma, Vanille, 30 % minimaal cacaogehalte in melkchocolade, 85 % minimaal cacaogehalte in de pure chocolade
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2340 / 559 kj / kcal |
| Vet | 38 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 23 g |
| Koolhydraten | 39 g |
| waarvan Suiker | 34 g |
| Eiwitten | 9,7 g |
| Zout | 0,33 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Oostenrijk, www.lindt.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Lindt Excellence Fusion 85% Fleur de Sel Melk
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.600 producten