MAMA Instant Rijstporridge - Varkensvlees, 78 g
Rijstepap met varkenssmaak
€ 2,49
(€ 31,92 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Romige consistentie
- Hartige varkenssmaak
- Klaar in een paar minuten
Bijpassend
Beschrijving
De instant rijstporridge met varkensvleessmaak van het merk MAMA heeft een romige textuur en een pittige noot - ideaal voor een warme maaltijd zonder veel moeite. Gewoon met heet water bereiden, kort laten trekken en genieten.
| Art. nr.: | KK-7009 |
|---|---|
| Inhoud: | 78 g |
| EAN: | 8851876204267 |
| Producentnummer: | 7009 |
| Merken: | MAMA |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
82 % rijstvlokken, Zout, suiker, aroma’s (tarwebonen, soja bonen), smaakversterker (mononatriumglutamaat (E 621), dinatrium-5′-ribonucleotide (E635)), Gedroogde gember, dextrose, kruidenolie (palmolie, knoflook), gedroogde lente-uitjes, Kruiden, gist extract
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 172 / 41 kj / kcal |
| Vet | <0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | <0,1 g |
| Koolhydraten | 8,8 g |
| waarvan Suiker | <0,5 g |
| Eiwitten | 0,9 g |
| Zout | 0,53 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Tom Kreyenhop , Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Duitsland, info@kreyenhop.de, www.kreyenhop-kluge.com/de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor MAMA Instant Rijstporridge - Varkensvlees
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.250 producten