Pittige ajvar om te dippen en kruiden

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Ajvar: 10 artikelen

MAMA's Ajvar Mild

MAMA's Ajvar Mild, 550 g

  • 100% natuurlijke ingrediënten
  • Authentieke smaak
  • Vegan
€ 7,69 (€ 13,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 16. oktober

MAMA's Ajvar Hot

MAMA's Ajvar Hot, 550 g

  • 100% natuurlijke ingrediënten
  • Authentieke smaak
  • Vegan
€ 7,69 (€ 13,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 16. oktober

MAMA's Green Ajvar - Hot

MAMA's Green Ajvar -​ Hot, 550 g

  • Vurig pittig
  • Zonder kunstmatige toevoegingen
  • Vegan en glutenvrij
€ 7,99 (€ 14,53 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

MAMA's Zelfgemaakte Ajvar Extra Pittig

MAMA's Zelfgemaakte Ajvar Extra Pittig, 290 g

  • Vegan recept
  • Zeer pittig
  • Geen onnodige toevoegingsmiddelen
€ 5,79 (€ 19,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

MAMA's Green Ajvar Mild

MAMA's Green Ajvar Mild, 550 g

  • Licht pikant
  • Zonder kunstmatige toevoegingen
  • Vegan en glutenvrij
€ 7,99 (€ 14,53 / kg)

Bezorging uiterlijk op 16. oktober

MAMA's Ajvar met Sojakaas

MAMA's Ajvar met Sojakaas, 290 g

  • 100% natuurlijke ingrediënten
  • Gemaakt zonder kunstmatige toevoegingen
  • Vegan en glutenvrij
€ 5,79 (€ 19,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

MAMA's Cadeauset Trio 2

MAMA's Cadeauset Trio 2

  • 1x Geroosterde Rode Paprika Salsa - Pikant, 290g
  • 1x Green Ajvar Mild, 290g
  • 1x Ajvar Hot, 290g
€ 17,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

MAMA's Cadeauset Trio 3

MAMA's Cadeauset Trio 3

  • 1x Ljutenica, 290g
  • 1x Green Ajvar Mild, 290g
  • 1x Ajvar Hot, 290g
€ 16,61 € 17,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

MAMA's Cadeauset Trio 1

MAMA's Cadeauset Trio 1

  • 1x Geroosterde Rode Paprika Salsa - Pikant, 290g
  • 1x Green Ajvar - Hot, 290g
  • 1x Ajvar Mild, 290g
€ 17,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

MAMA's Bio Ajvar Mild

MAMA's Bio Ajvar Mild, 200 g

  • Geroosterde paprika en zonnebloemolie
  • Met gebak, BBQ & kaas
  • Zonder gluten en kunstmatige toevoegingen
€ 7,69 (€ 38,45 / kg)

Uitverkocht