MAOAM Blauw Kracher Snoep - 265 Stuks, 1.200 g
Onweerstaanbare snoepjes in een ongewone blauwe kleur
€ 12,59
(€ 10,49 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Geweldige fruitsmaak
- Gevuld met knetterpoeder
- Ideaal om te delen
Beschrijving
Voor bijna eindeloos snackplezier! De grote doos met 265 stuks van de heldere Blue Raspberry smaak, suiker-coated kauw snoepjes is ideaal om te delen met vrienden. Deze heerlijk smakende fruitkauwgompjes zijn gevuld met knetterpoeder dat knispert en knettert in de mond als je erop kauwt!
Ingrediënten
suiker, Glukosesirup, palmolie, sorbitolstroop (E420)[1], citroenzuur (E330)[2], gelatine, spirulina[3], appel[3], natriumwaterstofcarbonaat (E500ii)[4], Talkum[5], bijenwas wit[6], bijenwas geel[6], aroma, invertsuikersiroop
- Bevochtiger
- Zuurmiddel
- fruit- en plantenconcentraten
- Zuurteregelaar
- Oplosmiddel
- Coatingmiddel
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1708 / 408 kj / kcal |
| Vet | 5,1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 2,5 g |
| Koolhydraten | 90 g |
| waarvan Suiker | 70 g |
| Eiwitten | 0,7 g |
| Zout | 0,05 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | HARIBO Austria GmbH & Co. KG, Industriezeile 68, 4020, Linz, Oostenrijk, www.haribo.com/de-at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor MAOAM Blauw Kracher Snoep - 265 Stuks
1 recensie in een andere taal
| 5 Sterren | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten