Milka Milka & Friends Paasmandje, 196 g
Ideale paasgroet voor banksurfers
€ 5,54 € 11,09 -50%
(€ 28,27 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Milka, Toblerone & Daim
- 24 stuks
- Kleurrijke verwennerijen
Vergelijkbare producten
Beschrijving
Ben je dol op Milka, Toblerone en Daim en zou je ze het liefst allemaal tegelijk opeten? Met deze kleurrijke mix beleef je de ultieme snoepmomenten! Zoveel is wel duidelijk: Zelfs de paashaas zit af en toe op de bank, geniet van een tv-avond vol spannend entertainment en neemt een chocolaatje:
- 4 stuks Milka Milkinis Oreo
- 4 stuks Milka Milkinis Alpenmelk
- 2 stuks Toblerone Mini Dark
- 2 stuks Toblerone Mini White
- 2 stuks Toblerone Mini Classic
- 3 stuks Milka Minirepen
- 4 stuks Daim Mini
- 4 stuks Milka Bonbons
| Art. nr.: | TG-3689502 |
|---|---|
| Inhoud: | 196 g |
| EAN: | 7622202043208 |
| Producentnummer: | 3689502 |
| Merken: | Milka |
| Kan sporen bevatten van: | H - noten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
suiker, cacaoboter, Cacaomassa, plantaardige vetten (palm, palmpitten), magere melkpoeder, zoet weipoeder (melk), geklaarde boter, melkpoeder, tarwebloem, geblancheerde amandelen, honing, emulgator (Sojalecithine), weiproduct (melk), gezoete gecondenseerde magere melk, hazelnoot massa, magere cacaopoeder, Speisesalz, Glukose-Fruktose-Sirup, tarwezetmeel, aroma’s, rijsmiddel (E503, E501, E500), eiwit, Zuurteregelaar (natriumhydroxide)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2278 / 544 kj / kcal |
| Vet | 32 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 18 g |
| Koolhydraten | 57 g |
| waarvan Suiker | 56 g |
| Vezels | 2 g |
| Eiwitten | 5,3 g |
| Zout | 0,32 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Mondelez Österreich GmbH, Schönbrunner Straße 297-307, 1120, Wien, Oostenrijk, verbraucherservice@mdlz.com |
|---|
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Milka & Friends Paasmandje
Populaire categorieën:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten