Milka Schmunzelhase Noot, 95 g
Populair bij iedereen met een zoetekauw
€ 2,09 € 4,19 -50%
(€ 22,00 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Alpenmelkchocolade met hazelnoten
- Knapperig & aromatisch
- Ideaal voor het paasmandje
Vergelijkbare producten
Beschrijving
Milka Schmunzelhase Noot verwent je met de combinatie van Alpenmelkchocolade en hazelnootstukjes. Een ideale combinatie van een knapperige bite en een smelt-in-je-mond-verrassing
| Art. nr.: | TG-1748185 |
|---|---|
| Inhoud: | 95 g |
| EAN: | 7622210584267 |
| Producentnummer: | 1748185 |
| Merken: | Milka |
| Kan sporen bevatten van: | H - noten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2315 / 553 kj / kcal |
| Vet | 34 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 18 g |
| Koolhydraten | 53 g |
| waarvan Suiker | 51 g |
| Vezels | 2,7 g |
| Eiwitten | 7,1 g |
| Zout | 0,25 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Mondelez Österreich GmbH, Schönbrunner Straße 297-307, 1120, Wien, Oostenrijk, verbraucherservice@mdlz.com |
|---|
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Milka Schmunzelhase Noot
1 recensie in een andere taal
5,0 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal
- Geen recensies beschikbaar
Populaire categorieën:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten