Mutti - Italiaanse tomatenproducten met kwaliteit en traditie.

Authentieke smaak al meer dan 120 jaar.

Filteren & Sorteren

Prijzen
Filters

Mutti: 8 artikelen

Mutti Polpa Fijnste Tomatenvlees

Mutti Polpa Fijnste Tomatenvlees, 400 g

  • Romige textuur
  • Frisse tomatensmaak
  • Geschikt voor talloze gerechten
€ 1,70 € 1,89 (€ 4,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Mutti Tomatenpuree

Mutti Tomatenpuree, 880 g

  • Dieprode kleur
  • Stroperige, dikke textuur
  • Veelzijdig inzetbaar
€ 6,56 € 7,29 (€ 7,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Mutti Tomatenpuree Italië

Mutti Tomatenpuree Italië, 200 g

  • Zijdezachte textuur
  • Intens dieprode kleur
  • Geschikt voor korte en lange kooktijden
€ 2,15 € 2,39 (€ 10,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Mutti Geschilde Tomaten

Mutti Geschilde Tomaten, 400 g

  • Natuurlijke kleur
  • Milde, zachte smaak
  • Veelzijdig inzetbaar
€ 1,70 € 1,89 (€ 4,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Mutti Cherrytomaten

Mutti Cherrytomaten, 400 g

  • Gepeld
  • Stevige structuur
  • Zoet-fruitige smaak
€ 5,21 € 5,79 (€ 13,03 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Mutti Gezeefde Tomaten

Mutti Gezeefde Tomaten, 700 g

  • Romige textuur
  • Licht zoete smaak
  • Geschikt voor talloze gerechten
€ 2,60 € 2,89 (€ 3,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Mutti Pizzasauce Aromatica

Mutti Pizzasauce Aromatica, 400 g

  • Gemaakt van verse tomaten
  • Kenmerkende smaak
  • Licht dikke, smeuïge consistentie
€ 2,15 € 2,39 (€ 5,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Mutti Tomatenfilets

Mutti Tomatenfilets, 400 g

  • Fijn gesneden
  • Natuurlijke smaak
  • Voor salades, sauzen en meer
€ 2,15 € 2,39 (€ 5,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Mutti staat al meer dan 120 jaar synoniem voor hoogwaardige tomatenproducten uit Italië. Dankzij de hoogste kwaliteitsnormen, continue ontwikkeling en ruime ervaring creëren ze producten met een authentieke tomatensmaak.