Mutti Cherrytomaten, 400 g

In fluweelzachte tomatensaus

€ 5,21 € 5,79 -10%

(€ 13,03 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 400 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Gepeld
  • Stevige structuur
  • Zoet-fruitige smaak

Vaak samen gekocht met bioasia Biologische Ramen Noedels, 250 g

Mutti Cherrytomaten, 400 g € 5,21 (€ 13,03 / kg)
bioasia Biologische Ramen Noedels, 250 g € 1,97 (€ 7,88 / kg)
Totaalprijs: € 7,18
Beschrijving

De cherrytomaten zijn ingelegd in een fluweelzachte passata. Ze overtuigen met hun zoet-fruitige smaak en hun intens dieprode kleur. Dankzij hun stevige structuur en korte kooktijd vormen ze een uitstekende toevoeging aan talloze gerechten.

Art. nr.: UNI-890078
Inhoud: 400 g
EAN: 8005110550508
Producentnummer: 890078
Merken: Mutti
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Na opening koelen
Ingrediënten

cherry-tomaten, tomatensap

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 117 / 28 kj / kcal
Vet 0,5 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,1 g
Koolhydraten 4,4 g
  waarvan Suiker 3,4 g
Eiwitten 1,2 g
Zout 0,01 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Mutti S.P.A., Via Traversetolo, 28, 43022, Montechiarugolo, Italië, muttispa@muttispa.it, mutti-parma.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Mutti Cherrytomaten

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder