Mutti Polpa Fijnste Tomatenvlees, 400 g

Zacht bereid van vers geoogste tomaten

€ 1,70 € 1,89 -10%

(€ 4,25 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 400 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Romige textuur
  • Frisse tomatensmaak
  • Geschikt voor talloze gerechten

Vaak samen gekocht met bioasia Biologische Ramen Noedels, 250 g

Mutti Polpa Fijnste Tomatenvlees, 400 g € 1,70 (€ 4,25 / kg)
bioasia Biologische Ramen Noedels, 250 g € 1,97 (€ 7,88 / kg)
Totaalprijs: € 3,67
Beschrijving

Dit tomatenvruchtvlees overtuigt met zijn frisse smaak. Het combineert tomatensap met fijngehakt tomatenvruchtvlees, waardoor het ook geschikt is voor lange bereidingstijden. Ideaal voor zelfgemaakte pizza's en voor gerechten met vlees, groenten en peulvruchten.

:contentReference[oaicite:0]{index=0}
Art. nr.: UNI-890081
Inhoud: 400 g
EAN: 80042556
Producentnummer: 890081
Merken: Mutti
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Na opening koelen
Ingrediënten

99,8 % tomaten, Zout

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 109 / 26 kj / kcal
Vet 0,2 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,1 g
Koolhydraten 3,9 g
  waarvan Suiker 2,8 g
Eiwitten 1,2 g
Zout 0,3 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Mutti S.P.A., Via Traversetolo, 28, 43022, Montechiarugolo, Italië, muttispa@muttispa.it, mutti-parma.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Mutti Polpa Fijnste Tomatenvlees

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder