Mutti Tomatenfilets, 400 g

In tomatensap ingelegd

€ 2,15 € 2,39 -10%

(€ 5,38 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 400 g

Op voorraad vanaf 16. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 21. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Fijn gesneden
  • Natuurlijke smaak
  • Voor salades, sauzen en meer

Vaak samen gekocht met Rustichella d'Abruzzo Cannolicchi, 500 g

Mutti Tomatenfilets, 400 g € 2,15 (€ 5,38 / kg)
Rustichella d'Abruzzo Cannolicchi, 500 g € 5,93 (€ 11,86 / kg)
Totaalprijs: € 8,08
Beschrijving

De tomatenfilets worden gemaakt van aromatische, gepelde tomaten en ingelegd in een fijne tomatensaus. Ze overtuigen met hun fruitige smaak, vlezige structuur en felrode kleur. De tomatenfilets zijn ideaal om salades, sauzen en andere mediterrane gerechten extra smaak te geven.

Art. nr.: UNI-890086
Inhoud: 400 g
EAN: 8005110550560
Producentnummer: 890086
Merken: Mutti
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Na opening koelen
Ingrediënten

gepelde tomaten, tomatensap, Zuurteregelaar: citroenzuur

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 92 / 22 kj / kcal
Vet 0,5 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,1 g
Koolhydraten 3,6 g
  waarvan Suiker 2,9 g
Eiwitten 1,1 g
Zout 0,01 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Mutti S.P.A., Via Traversetolo, 28, 43022, Montechiarugolo, Italië, muttispa@muttispa.it, mutti-parma.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Mutti Tomatenfilets

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder