Pomito Bio Passierte Tomaten Fles, 500 g
Met een authentiek mediterraan aroma
€ 2,89
(€ 5,78 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Romige textuur
- Vers verwerkt
- Veelzijdig te gebruiken
Bijpassend
Beschrijving
Deze saus wordt gemaakt van zorgvuldig geselecteerde, rijpe biologische tomaten die direct na de oogst worden verwerkt. Het tomatenvruchtvlees wordt fijn gezeefd, waardoor een gladde, romige saus ontstaat. Puur van smaak en bomvol mogelijkheden: ideaal voor soepen, klassieke pastasauzen of als basis voor gerechten met vlees of eieren.
| Art. nr.: | EDH-10002260 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 8032793342182 |
| Producentnummer: | 10002260 |
| Merken: | Pomito |
| Certificeringen: | EU biologisch keurmerk |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder toegevoegde suikers |
Ingrediënten
tomaten[1], 0,4 % Zout
- 100% biologisch
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 126 / 30 kj / kcal |
| Eiwitten | 1,5 g |
| Koolhydraten | 4,6 g |
| waarvan Suiker | 4,6 g |
| Vet | <0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Vezels | 1,7 g |
| Zout | 0,55 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Pomito Bio Passierte Tomaten Fles
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.600 producten