Pomito Pizza & Pasta Saus, 500 g
Italiaanse verwennerij voor mediterrane gerechten
€ 3,89
(€ 7,78 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Snel en eenvoudig te bereiden
- Gemaakt van hoogwaardige, natuurlijke ingrediënten
- Heerlijke, authentieke Italiaanse smaak
Bijpassend
Beschrijving
Deze Pizza & Pasta Saus is een smaakvolle mix van zongerijpte tomaten, olijfolie, oregano, peterselie, chili en knoflook. Perfect als basis voor je favoriete pizza of pastagerecht en geeft iedere maaltijd een uitgebalanceerde mediterrane touch.
| Art. nr.: | EDH-10034341 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 8032793343400 |
| Producentnummer: | 10034341 |
| Merken: | Pomito |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
91 % tomaten, 3 % ui, 3 % olijfolie, Zout, 0,6 % knoflook, suiker, 0,3 % Peterselie, natuurlijke knoflooksmaak, 0,04 % oregano, 0,02 % Chilli
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 377 / 90 kj / kcal |
| Eiwitten | 1,4 g |
| Koolhydraten | 19,7 g |
| waarvan Suiker | 18,9 g |
| Vet | 0,3 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g |
| Zout | 2,6 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Pomito Pizza & Pasta Saus
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.600 producten