Conte de Cesare Condimento Bianco Framboos, 250 ml
Fruitige frambozensensatie voor in je keuken
€ 7,69
(€ 30,76 / L, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Zachtzoete, frisse azijncompositie
- Gemaakt van druivenmost & wijnazijn
- Heerlijk voor salades en cocktails
Bijpassend
Beschrijving
Deze fruitige azijn van CONTE DeCESARE combineert wijnazijn en druivenmost met de intense smaak van frambozen. Gebruik de Condimento Bianco veelzijdig: geef je fruitsalades of groene salades een extra frisse touch of maak er verrassende cocktails en frisse aperitieven mee.
| Art. nr.: | EDH-1004467 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 ml |
| EAN: | 9004698303321 |
| Producentnummer: | 1004467 |
| Merken: | Conte de Cesare |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | O - zwaveloxide en sulfieten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 511 / 122 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 28 g |
| waarvan Suiker | 28 g |
| Eiwitten | 1 g |
| Zout | 0,08 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Conte de Cesare Condimento Bianco Framboos
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten