Soletti Wilde Pretzels - Oosterse Curry, 100 g
Pretzels met oosterse smaak
€ 3,89
(€ 38,90 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Veganistisch
- Met kerriekruiden
- Ideaal voor feestjes
Bijpassend
Beschrijving
| Art. nr.: | XFA-KEL-10002273 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 9000159162360 |
| Producentnummer: | 10002273 |
| Merken: | Soletti |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | G - melk, N - sesamzaad |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
tarwebloem, Koolzaadolie, Zout, Tarwemout, Kruiden, uien poeder, gist, suiker, gist extract, natuurlijk aroma, rijsmiddel (Natriumhydrogencarbonat), kleurstof (Paprika-extract), Zuurteregelaar (natriumhydroxide)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1696 / 405 kj / kcal |
| Vet | 7,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,7 g |
| Koolhydraten | 70 g |
| waarvan Suiker | 1,3 g |
| Vezels | 4,2 g |
| Eiwitten | 12 g |
| Zout | 2,7 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Oostenrijk, www.kellys.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Soletti Wilde Pretzels - Oosterse Curry
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten