De fijnste marsepeinchocolade

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Marsepeinchocolade: 8 artikelen

Zotter Schokoladen Biologische Walnoot Marsepein

Zotter Schokoladen Biologische Walnoot Marsepein, 70 g

  • Ambachtelijk gemaakt
  • Gemengd met rum
  • 50% cacao
€ 4,19 (€ 59,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zotter Schokoladen Bio Hazelnoot- en Honingmarsepein

Zotter Schokoladen Bio Hazelnoot-​ en Honingmarsepein, 70 g

  • Handgemaakt
  • Met hazelnootmarsepein
  • Verfijnd met nootmuskaat, steranijs en kaneel
€ 4,19 (€ 59,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zotter Schokoladen Biologisch Kürbiskern mit Marzipan

Zotter Schokoladen Biologisch Kürbiskern mit Marzipan, 70 g

  • Handgemaakt
  • Op smaak gebracht met advocaat
€ 4,19 (€ 59,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zotter Schokoladen Biologische Marsepein & Amandelen

Zotter Schokoladen Biologische Marsepein & Amandelen, 70 g

  • Gevuld met smeltende nougat
  • Glutenvrij
  • Niet alcoholisch
€ 4,19 (€ 59,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zotter Schokoladen Kersenschnaps met Marsepein

Zotter Schokoladen Kersenschnaps met Marsepein, 70 g

  • Ambachtelijk gemaakt
  • 70% cacaogehalte
  • Bevat alcohol
€ 4,19 (€ 59,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zotter Schokoladen Biologische Amaretto Marsepein

Zotter Schokoladen Biologische Amaretto Marsepein, 70 g

  • Handgemaakt
  • Met amandelen
  • 60% cacaogehalte
€ 4,19 (€ 59,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Chocolade "Wie schön, dass es Dich gibt!"

Zotter Schokoladen Biologische Chocolade "Wie schön, dass es Dich gibt!", 20 g

  • Veganistische marsepeincreatie
  • Verfrissende citroenkick
  • Knapperige citroenstukjes
€ 1,99 (€ 99,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zotter Schokoladen Biologisch Danke - Marsepein & Amandelen

Zotter Schokoladen Biologisch Danke -​ Marsepein & Amandelen, 70 g

  • Handgemaakt
  • Met 50% cacaogehalte
  • Gevuld met fijne amandelnougat
€ 4,19 (€ 59,86 / kg)

Uitverkocht