Noten om te knabbelen

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Noten: 1 - 30 van 85 artikelen

ültje Geroosterde en Gezouten Pinda's

ültje Geroosterde en Gezouten Pinda's, 180 g

  • De populaire klassieker
  • Rijk aan proteïne
  • Vegan
€ 2,79 (€ 15,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Fink's Delikatessen Biologische Zwarte Walnoten - Heel

Fink's Delikatessen Biologische Zwarte Walnoten -​ Heel, 280 ml

  • Heerlijk met taarten en kaas
  • Ook geschikt om te bakken
  • Scherp elegant en aromatisch
€ 13,89 (€ 49,61 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Seeberger Chocolademix met Pecannoten

Seeberger Chocolademix met Pecannoten, 150 g

  • Fijne luchtchocolade
  • Knapperige noten
  • Fruitige bessen
€ 4,29 (€ 28,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Exclusieve notenmix – Geroosterd & Gezouten

Seeberger Exclusieve notenmix – Geroosterd & Gezouten, 350 g

  • Gezouten notenmix
  • Pinda's, cashewnoten & macadamia's
  • Gevarieerde snack
€ 9,29 (€ 26,54 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Geroosterde Pinda's met Suikerkorst & Sesamzaadjes

Seeberger Geroosterde Pinda's met Suikerkorst & Sesamzaadjes, 150 g

  • Met heerlijke sesamcrunch
  • Krokant tussendoortje
  • Geroosterde pindakorrels
€ 1,79 (€ 11,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sapore di Sole Filippo Cea - Biologische Amandelen

Sapore di Sole Filippo Cea -​ Biologische Amandelen, 250 g

  • Apulische variëteit
  • Met een licht zoete noot
  • Krokant en knapperig
€ 8,19 (€ 32,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Seeberger Walnotenpitten

Seeberger Walnotenpitten, 150 g

  • Boterachtige smaak
  • Heerlijke volle smaak
  • Zonder sch
€ 6,29 (€ 41,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ültje Gezouten Pistachenoten

ültje Gezouten Pistachenoten, 150 g

  • Geroosterd en gezouten
  • Rijk aan ijzer en kalium
€ 3,89 (€ 25,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Biologische Cashewnoten

BioKing Biologische Cashewnoten , 200 g

  • Mild zoete smaak
  • Veelzijdig
€ 5,79 (€ 28,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ültje Geroosterde Pinda's Zonder Zout

ültje Geroosterde Pinda's Zonder Zout, 180 g

  • Krokante bron van eiwitten
  • Heerlijk snackgenot voor feestjes & gezellige avonden op de bank
€ 2,79 (€ 15,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Seeberger Studentenhaver

Seeberger Studentenhaver, 150 g

  • Met fruitige rozijnen
  • Hazelnoten, amandelen & cashewnoten
  • Met heerlijke walnoten
€ 4,29 (€ 28,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Seeberger Nuts'n Berries

Seeberger Nuts'n Berries, 150 g

  • Met cashewnoten, amandelen & hazelnoten
  • Met sultana's, kersen & bosbessen
  • Zuurzoete smaak
€ 4,59 (€ 30,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kelly's Geroosterde en gezouten pinda's

Kelly's Geroosterde en gezouten pinda's, 500 g

  • Snackklassiekers
  • Intense smaak
  • Met pure zonnebloemolie
€ 5,79 (€ 11,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Cashewnoten

Alnatura Biologische Cashewnoten, 150 g

  • Fijn-krokant
  • Natuurlijk
  • Als topping en om te snacken
€ 3,39 (€ 22,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hochgenuss Cashewnoten

Hochgenuss Cashewnoten, Natuur (150 g)

  • Fijne nootachtige smaak
  • Ook ideaal als bakingrediënt
  • Verfijnt hartige & zoete gerechten
€ 2,49 (€ 16,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Geroosterde Cashewnoten - Thaise Curry

Alnatura Biologische Geroosterde Cashewnoten -​ Thaise Curry, 100 g

  • Met chilipeper e n gember
  • Als tussendoortje en als topping
  • Biologisch en veganistisch
€ 3,09 (€ 30,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Gerookte Amandelen Geroosterd en Gezouten

Seeberger Gerookte Amandelen Geroosterd en Gezouten, 150 g

  • Fijn geroosterde smaak
  • Zout, rokerig, zoet
  • Veganistisch & heerlijk
€ 5,29 (€ 35,27 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Seeberger Amandelen

Seeberger Amandelen, 500 g

  • Ideale basis voor amandeldrankjes
  • Rijk aan vezels
  • Heerlijk aromatisch
€ 11,79 (€ 23,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Seeberger Knapperige Fava Snacks

Seeberger Knapperige Fava Snacks, 125 g

  • Veganistisch & eiwitrijk
  • Met gefrituurde kikkererwten
  • Vooral knapperig
€ 3,09 (€ 24,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Cashewnoten in Stukjes

Alnatura Biologische Cashewnoten in Stukjes, 300 g

  • Fijn knapperig
  • Subtiele zoetheid
  • Als topping en om te snacken
€ 5,19 (€ 17,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Noten-Pitten-Mix

Alnatura Biologische Noten-​Pitten-​Mix, 200 g

  • Cashew- & walnootpitten
  • Witte & bruine amandelen
  • Hazelnoten
€ 4,69 (€ 23,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sal de Ibiza Amandelen met Bloemenzout

Sal de Ibiza Amandelen met Bloemenzout, 80 g

  • Met natuurlijk zeezout
  • Hersluitbare verpakking
  • Delicaat aroma
€ 7,69 (€ 96,13 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Seeberger Snackmix Geroosterd & Gezouten

Seeberger Snackmix Geroosterd & Gezouten, 125 g

  • Hartige snack
  • Fijne rokerige smaak
  • Met pinda's, kikkererwten & meer
€ 2,89 (€ 23,12 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Fandler Biologische Amandelen

Ölmühle Fandler Biologische Amandelen, 180 g

  • Reeds geblancheerd
  • Mild en licht zoet
  • Ook geschikt om te bakken
€ 8,59 (€ 47,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Cashewnoten - Geroosterd en Gezouten

Alnatura Biologische Cashewnoten -​ Geroosterd en Gezouten, 100 g

  • Amandelachtig geroosterd aroma
  • Knapperig
  • Gekruid met zeezout
€ 3,19 (€ 31,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Macadamianoten

Alnatura Biologische Macadamianoten, 100 g

  • Geschild
  • Ongezouten
  • Fijne botersmaak
€ 4,59 (€ 45,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Bio Gemalen Tijgernoten

BioKing Bio Gemalen Tijgernoten, 500 g

  • Natuurlijk zoet
  • Zonder toegevoegde smaken
€ 8,19 (€ 16,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Biologische Amandelen

BioKing Biologische Amandelen, 200 g

  • Hele noot
  • Herkomst: Italië
  • Zoete smaak
€ 6,39 (€ 31,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Biologische Tijgernoten Gepeld

BioKing Biologische Tijgernoten Gepeld, 250 g

  • Zoete nootachtige smaak
  • Om te snacken & als topping
€ 4,89 (€ 19,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Biologische Paranoten

BioKing Biologische Paranoten , 500 g

  • Herkomst: Bolivia
  • Olieachtige zoete smaak
€ 23,49 (€ 46,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober