Soletti Goldfish BIGsters Mixed Sesam, 100 g
Veganistische snack
€ 2,89
(€ 28,90 / kg, Incl. 6% BTW
Smaak:
Kenmerken & Voordelen
- Flinterdun en knapperig
- Geproduceerd in Oostenrijk
- Zonder palmolie
Bijpassend
Beschrijving
| Art. nr.: | XFA-KEL-10000972 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 9000159162438 |
| Producentnummer: | 10000972 |
| Merken: | Soletti |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | G - melk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder smaakversterkers, Zonder kleurstoffen, Zonder palmolie |
Ingrediënten
Koolzaadolie, suiker, 3,1 % sesam (zwarte sesam, witte sesam), Zout, Tarwemout, gist, rijsmiddel (ammoniumbicarbonaat, Natriumhydrogencarbonat), Zuurteregelaar (natriumhydroxide)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1708 / 408 kj / kcal |
| Vet | 8,9 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,8 g |
| Koolhydraten | 69 g |
| waarvan Suiker | 4,7 g |
| Vezels | 4,2 g |
| Eiwitten | 11 g |
| Zout | 2,9 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Oostenrijk, www.kellys.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Soletti Goldfish BIGsters Mixed Sesam
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten