Paprika om mee te koken

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Paprika: 30 artikelen

La Chinata Zoete Gerookte Paprika

La Chinata Zoete Gerookte Paprika, Navulverpakking, 1kg

  • Met de hand geoogst en gesorteerd
  • Gerookt op eikenhout
  • Heerlijke geur
€ 19,34 € 21,49 (€ 19,34 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

La Chinata Pittige Gerookte Paprika

La Chinata Pittige Gerookte Paprika, Navulverpakking, 500 g

  • Met de hand geoogst en gesorteerd
  • Gerookt op eik
  • Heerlijke smaak
€ 10,43 € 11,59 (€ 20,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

La Chinata Gerookte Bitterzoete Paprika

La Chinata Gerookte Bitterzoete Paprika, Blik, 70 g

  • Met de hand geoogst en gesorteerd
  • Gemaakt met de fijnste pepers
  • Heerlijke geur
€ 3,23 € 3,59 (€ 46,14 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

La Chinata Premium Chili Poeder

La Chinata Premium Chili Poeder, Zoet, 70 g

  • Met de hand geoogst en gesorteerd
  • In 2 verschillende varianten
  • Gerookt met eikenhout
€ 5,21 € 5,79 (€ 74,43 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

La Chinata Paprikavlokken in een Molen

La Chinata Paprikavlokken in een Molen, Pittig (24 g)

  • Fijne molen
  • Gemaakt met gedroogde pepers
  • Innovatief en praktisch
€ 4,40 € 4,89 (€ 183,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Sonnentor Biologische Paprika

Sonnentor Biologische Paprika, 50 g

  • Zeer aromatische geur
  • Pittig zoet
  • Aangename rokerige smaak
€ 2,51 € 2,79 (€ 50,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

KOTÁNYI  Speciale Zoete Paprika

KOTÁNYI Speciale Zoete Paprika, 250 g

  • Geschikt voor alle soorten goulash
  • Typische fruitige paprikasmaak
  • Mild fruitig aroma
€ 6,19 (€ 24,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Sonnentor Biologisch Gerookte Paprikapoeder

Sonnentor Biologisch Gerookte Paprikapoeder, 50 g

  • Rustieke rookaroma's
  • Veelzijdig in gebruik
  • In biologische kwaliteit
€ 2,87 € 3,19 (€ 57,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Fijngemalen Rode Paprika, Mild

Cosmoveda Bio Fijngemalen Rode Paprika, Mild, 90 g

  • Kan worden gebruikt voor kruidenmengsels
  • Voor een zoete paprikanoot
€ 7,82 € 8,69 (€ 86,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Spice for Life Biologische Paprika - Gerookt

Spice for Life Biologische Paprika -​ Gerookt, 100 g

  • Zonder stengel en zaden
  • Fruitig-zoete rooksmaak
  • Ideaal voor stoofschotels, vlees, groenten en meer
€ 6,02 € 6,69 (€ 60,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

La Chinata Biologisch Paprikapoeder

La Chinata Biologisch Paprikapoeder, 70 g

  • Biologische teelt
  • Natuurlijk gedroogd
  • Glutenvrij
€ 3,68 € 4,09 (€ 52,57 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Sonnentor Biologische Pittige Gemalen Paprika

Sonnentor Biologische Pittige Gemalen Paprika, 50 g

  • Fruitig pittig
  • Met de hand verpakt
  • Veganistisch en vegetarisch
€ 2,87 € 3,19 (€ 57,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Sonnentor Biologische Smokey Paprika

Sonnentor Biologische Smokey Paprika, 50 g

  • 100% biologisch
  • Handverpakt
  • Vegan
€ 3,05 € 3,39 (€ 61,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ehrenwort Biologisch Paprikapoeder

Ehrenwort Biologisch Paprikapoeder, 42 g

  • Mild en fruitig
  • Hartig van smaak
€ 4,40 € 4,89 (€ 104,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

KOTÁNYI Gerookte Paprika

KOTÁNYI Gerookte Paprika , 70 g

  • Perfect voor visgerechten
  • Licht zoete smaak
  • Gerookt op eikenhout
€ 2,89 (€ 41,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ankerkraut Zoete Paprika, gemalen

Ankerkraut Zoete Paprika, gemalen, 70 g

  • Milde, zoete smaak
  • Traditioneel voor goulashgerechten
€ 4,76 € 5,29 (€ 68,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

KOTÁNYI Paprikapoeder Edelzoet Speciaal

KOTÁNYI Paprikapoeder Edelzoet Speciaal, 400 g

  • Aromatische milde, fruitige smaak
  • Perfect voor goulash en paprikakip
  • Fijn aroma en dieprode kleur
€ 9,69 (€ 24,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

La Chinata Smoked Paprika Pearls

La Chinata Smoked Paprika Pearls, 50 g

  • Onderscheidende smaak
  • Voor alle paprika- of pepergerechten
€ 6,92 € 7,69 (€ 138,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ankerkraut Gerookte Paprika, gemalen

Ankerkraut Gerookte Paprika, gemalen, 80 g

  • Heerlijke rooksmaak
  • Ideaal voor goulash of barbecue
€ 6,11 € 6,79 (€ 76,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Herbaria Biologische Zoete Paprika

Herbaria Biologische Zoete Paprika, 65 g

  • Uit de zonovergoten regio Szeged
  • Traditioneel op stenen molens gemalen
  • Heerlijk bij soepen en stoofschotels
€ 8,72 € 9,69 (€ 134,15 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Khoysan Biologische Zoete Paprika

Khoysan Biologische Zoete Paprika, 100 g

  • Van kleine biologische boeren
  • Zeer aromatisch
  • Briljant rode kleur
€ 10,43 € 11,59 (€ 104,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Paprika, Edelzoet

Alnatura Biologische Paprika, Edelzoet, 70 g

  • Milde scherpte
  • Biologische kwaliteit
  • Veelzijdig in gebruik
€ 2,60 € 2,89 (€ 37,14 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Zoete Paprika uit Hongarije - Gemalen

Pfefferdieb Biologische Zoete Paprika uit Hongarije -​ Gemalen, 250 g

  • Heerlijk aromatisch
  • Gemaakt van zongedroogd vruchtvlees
  • Heerlijk voor goulash, dips & gegrilde gerechten
€ 8,72 € 9,69 (€ 34,88 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Fijngemalen Rode Paprika, Pikant

Cosmoveda Bio Fijngemalen Rode Paprika, Pikant, 90 g

  • Milde fruitige scherpte
  • Past goed bij pittig
€ 8,54 € 9,49 (€ 94,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Österreichische Bergkräuter Biologische Zoete Parprikapoeder

Österreichische Bergkräuter Biologische Zoete Parprikapoeder, 50 g

  • Zoete smaak
  • Licht kruidige
  • Veelzijdig
€ 4,40 € 4,89 (€ 88,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

KOTÁNYI Biologische Zoete Paprika

KOTÁNYI Biologische Zoete Paprika, 55 g

  • Verfijnt visgerechten en soepen
  • Hartig en licht zoet
  • Fijn gemalen
€ 3,89 (€ 70,73 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Biologisch Gemalen Gerookte Paprikapoeder - Zoet

Pfefferdieb Biologisch Gemalen Gerookte Paprikapoeder -​ Zoet, 250 g

  • Gerookt boven eikenhout
  • Om te verfijnen
  • Heerlijk voor paella, dips & gegrild eten
€ 10,43 € 11,59 (€ 41,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

KOTÁNYI Hete Paprika

KOTÁNYI Hete Paprika, 50 g

  • Kruidige smaak
  • Ideaal voor goulash
  • Van hoge kwaliteit
€ 2,39 (€ 47,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

KOTÁNYI Gerookte Paprikapoeder

KOTÁNYI Gerookte Paprikapoeder, 25 g

  • Gemaakt van rijpe paprika's
  • Gerookt op eikenhout
  • Voor vis, soepen, stoofschotels en nog veel meer.
€ 2,89 (€ 115,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

KOTÁNYI Zoete Paprika Speciaal

KOTÁNYI Zoete Paprika Speciaal, 50 g

  • Lekker bij eiergerechten, vis en spreads
  • Zoete smaak en mooie kleur
  • Milde en fruitige tonen
€ 3,39 (€ 67,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober