Kerstmis chocolade figuren
Chocolade Figuren: 5 artikelen
Küfferle Gelukspaddenstoel Marc de Champagne, 5 stuks (115 g)
- Delicate melkchocolade
- Marc de Champagnecrème
- Voor Oud & Nieuw
€ 7,30 € 7,69 (€ 63,48 / kg)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
Küfferle Lieveheersbeestjes doos, 20 stuks (380 g)
- Delicate melkchocolade
- Gevuld met amandelnougat
- 20 stuks / doos
€ 23,74 € 24,99 (€ 62,47 / kg)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
Küfferle Geluksvarkentje doos, 20 stuks (380 g)
- Aromatische volle melkchocolade
- Lekker voor groot & klein
- 20 stuks / doos
€ 23,74 € 24,99 (€ 62,47 / kg)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
Küfferle Gelukspaddenstoelen doos, 18 stuks (414 g)
- Melkchocolade & nougatcrème
- Ideaal voor Oud & Nieuw
- 18 stuks / doos
€ 23,74 € 24,99 (€ 57,34 / kg)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
Küfferle Gelukspaddenstoel nougat, 5 stuks (115 g)
- Melkchocolade & nougat
- Voor Oud & Nieuw
- 5 stuks / verpakking
€ 7,30 € 7,69 (€ 63,48 / kg)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
Uit ons magazine:
- Polenta met Carbonada - Een specialiteit uit de Italiaanse Valle d'Aosta
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Zomerse frisheid met Iced Coffee en Cold Brew
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- De fijne kunst van het op smaak brengen: professionals houden van simpel
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 13.100 producten