Onze mooiste producten voor Valentijnsdag

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Valentijnsdag: 1 - 30 van 55 artikelen

Pukka Love

Pukka Love, 24 g

  • Kruidenthee melange
  • Aangename smaak
  • Cafeïnevrij
€ 4,04 € 4,49 (€ 168,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEEKANNE Fruit Flirt

TEEKANNE Fruit Flirt, 20 dubbele kamer zakjes (55 g)

  • Granaatappel en bramen smaak
  • Met rozenbottel en hibiscus
  • Lekker als ijsthee
€ 3,05 € 3,39 (€ 55,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Lindt Mini Pralines Nougat

Lindt Mini Pralines Nougat, 165 g

  • Harmonieuze selectie
  • 36 kleine meesterwerken
  • Met de hand gemaakt
€ 10,84 € 15,49 (€ 65,70 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Manner Original neapolitan

Manner Manner Original neapolitan, 18 (1.350 g)

  • Krokante wafels
  • Met de fijnste hazelnoot-cacaocrème
€ 22,04 € 24,49 (€ 16,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ildefonso Fijnste Weense Nougat-zoetwaren

Ildefonso Fijnste Weense Nougat-​zoetwaren, 15 stuks (150 g)

  • Gemaakt van de beste hazelnoten
  • 100% duurzame cacao
  • 7 lichte en donkere lagen
€ 7,55 € 8,39 (€ 50,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Lindt Lindor Bonbons Double Chocolate

Lindt Lindor Bonbons Double Chocolate, 137 g

  • 100% melkchocolade
  • Zacht smeltende vulling
  • Grote voorraadverpakking
€ 7,82 € 8,69 (€ 57,08 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEEKANNE Fruitboomgaard - Warme Liefde

TEEKANNE Fruitboomgaard -​ Warme Liefde, 20 theezakjes (60 g)

  • Aromatische composities
  • Ook heerlijk als ijsthee
€ 3,05 € 3,39 (€ 50,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Biologische Mitzi Blue "Liebeshimmel

Zotter Schokoladen Biologische Mitzi Blue "Liebeshimmel, 70 g

  • Voor dat tintelende gevoel in de maag
  • Met rode frambozenhart
  • Korenbloem decoratie
€ 2,72 € 3,89 (€ 38,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEEKANNE LOVE - Blueberry Blackberry

TEEKANNE LOVE -​ Blueberry Blackberry, 45 g

  • Heerlijk fruitig aroma
  • Met steviabladeren
  • Praktische theezakjes
€ 3,05 € 3,39 (€ 67,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Sonnentor Alles Liebe Kruidenthee

Sonnentor Alles Liebe Kruidenthee, Los, 50 g

  • Harmonieuze en verkwikkende melange
  • Intense geur van verse kruiden
  • Met hennep met een laag THC-gehalte
€ 4,40 € 4,89 (€ 88,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Spice for Life Biologische Roze Bessen - Pink Life

Spice for Life Biologische Roze Bessen -​ Pink Life, 50 g

  • Een echte zeldzaamheid
  • Smaakt naar peper
  • Fijne fruitige nasmaak
€ 6,02 € 6,69 (€ 120,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Viani Tartufi Dolci Geschenkverpakking

Viani Tartufi Dolci Geschenkverpakking, 125 g

  • Twee soorten chocolaatjes
  • Handgemaakt
  • In een mooie geschenkdoos
€ 11,78 € 13,09 (€ 94,24 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Tartufi met pure chocolade, Hazelnoten en Nougat

Viani Tartufi met pure chocolade, Hazelnoten en Nougat, 200 g

  • Met knapperige torrone stukjes
  • Heerlijk met wijn
  • Leuk als cadeau
€ 12,95 € 14,39 (€ 64,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

KOTÁNYI Hele Roze Peperkorrels

KOTÁNYI Hele Roze Peperkorrels, 25 g

  • Gebruik om vis, gevogelte en asperges op smaak te brengen
  • Zoete smaak
  • Een fruitig ingrediënt
€ 3,39 (€ 135,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Labooko "Bloemenboeket"

Zotter Schokoladen Labooko "Bloemenboeket", 70 g

  • 1x amandel nougat & rozen
  • 1x cashew nougat & weidebloemen
  • Met kleurrijke bloemblaadjes
€ 3,77 € 4,19 (€ 53,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Sonnentor Lente Kus Thee

Sonnentor Lente Kus Thee, Los, 80 g

  • Fijne, fruitige nuances
  • Aangenaam melange
  • Met zachte munt
€ 4,40 € 4,89 (€ 55,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen POP Kiss Biofekt Chocolade

Zotter Schokoladen POP Kiss Biofekt Chocolade

  • Met 8 chocolaatjes
  • Bevat alcohol
  • Ideaal valentijnscadeau
€ 7,82 € 8,69

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

ZAGLER MÜSLIBÄR Biologische Crunchy Love

ZAGLER MÜSLIBÄR Biologische Crunchy Love, 500 g

  • Gemaakt van alleen de beste grondstoffen
  • Gezoet met bloesemhoning
  • Hemels genot
€ 7,37 € 8,19 (€ 14,74 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Kruidenbloemenmix - Alles Liebe

Sonnentor Biologische Kruidenbloemenmix -​ Alles Liebe, Pak, 40 g

  • Harmonieuze smaak
  • Veelzijdig in gebruik
  • Met roze peper
€ 4,31 € 4,79 (€ 107,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Dolfin Mini Chocoladerepen Carré 9 Love

Dolfin Mini Chocoladerepen Carré 9 Love, 40 g

  • 9 kleine Napolitains
  • Cadeauverpakking
  • Belgische chocolade
€ 4,85 € 5,39 (€ 121,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Ein Geschenk für DICH!

Zotter Schokoladen Ein Geschenk für DICH!, 70 g

  • 70% cacao
  • Verfijnd met het beste champagnedistillaat
  • Fijne frambozensmaak
€ 3,77 € 4,19 (€ 53,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

With Love - Biologische Framboos & Kokos Chocolade

Zotter Schokoladen With Love -​ Biologische Framboos & Kokos Chocolade, 70 g

  • Frambozenchocolade en fruit
  • Met echte vanille
  • Kokos chocolade
€ 3,77 € 4,19 (€ 53,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Für Dich - Nougat Variatie Chocolade

Zotter Schokoladen Für Dich -​ Nougat Variatie Chocolade, 70 g

  • Extra pure melkchocolade
  • Met 60% cacao
€ 3,77 € 4,19 (€ 53,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Sonnentor Magisch zout van liefde met bloemen

Sonnentor Magisch zout van liefde met bloemen, Strooiblikje, 90 g

  • Zoetzure mix
  • Heerlijk geurend
  • Veelzijdig in gebruik
€ 3,68 € 4,09 (€ 40,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Biologisch Labooko Für Dich und Mich

Zotter Schokoladen Biologisch Labooko Für Dich und Mich, 70 g

  • Combineert twee unieke geneugten
  • Een perfect paar: fruitig en chocoladeachtig
  • Leuk als cadeau
€ 3,77 € 4,19 (€ 53,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Ik hou zoveel van je ....!

Zotter Schokoladen Ik hou zoveel van je ....!, 70 g

  • Fijne bitterzoete chocolade met frambozenvulling
  • Verfrissende en zure smaak
€ 3,77 € 4,19 (€ 53,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Biofekt POP Alles Liebe

Zotter Schokoladen Biofekt POP Alles Liebe, 48 g

  • 8 variëteiten
  • Deels alcoholisch
  • Handgemaakt
€ 7,82 € 8,69 (€ 162,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Frunix Bonbons - Bes-cranberry

Frunix Bonbons -​ Bes-​cranberry, 90 g

  • Niet te schattig
  • Bessensmaak
  • Fructose-, gluten- en sorbitolvrij
€ 3,50 € 3,89 (€ 38,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Biologisch Rote Rosen + Himbeeren

Zotter Schokoladen Biologisch Rote Rosen + Himbeeren, 70 g

  • Heerlijke melkchocolade
  • Met rozenmarsepein
  • Fruitige frambozenganache
€ 3,77 € 4,19 (€ 53,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Farmer-Rabensteiner vulgo Graf Schilcher Hart Snoepjes

Farmer-Rabensteiner vulgo Graf Schilcher Hart Snoepjes, 100 g

  • Ideaal voor geschenkmanden
  • Vintage ontwerp
  • Schilcher wijn likeur smaak
€ 2,96 € 3,29 (€ 29,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober