Viani VERDURE - Sugo mediterraneo, 500 ml
Verfijnd met aubergine, paprika en wortel
€ 8,59
(€ 17,18 / L, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Past goed bij Maccheroni eb Rigatoni
- Gemaakt in Italië
Beschrijving
Deze dikke tomatensaus is gemaakt met aubergines, wortelen en paprika's. Dit zorgt voor een smaakvolle saus die goed samengaat met penne, macaroni en rigatoni.
Ingrediënten
86 % tomaten, 3,3 % aubergine, 3,3 % paprika, 2,5 % ui, 2 % wortel, olijfolie extra vierge, Zout, melkzuur (E207)[1]
- Zuurteregelaar
Kan sporen bevatten van gluten, schaaldieren, eieren, vis, melk, schaalvruchten, selderij en weekdieren.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 632 / 151 kj / kcal |
| Vet | 12 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 3,4 g |
| Koolhydraten | 8,8 g |
| waarvan Suiker | 5,2 g |
| Eiwitten | 1,8 g |
| Zout | 0,82 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Antonio Viani Importe GmbH, August-Spindler-Straße 12, 37079 , Göttingen, Italië, info@viani.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Viani VERDURE - Sugo mediterraneo
| 5 Sterren | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 1 | (100%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten