Kruiden- en vruchtenazijn om te verfijnen

Bekijk door ons grote assortiment heerlijke tomaten-, kweepeer-, appel-, frambozen- of fruitazijn!

De azijn is een heerlijke toevoeging aan salades, desserts of zelfs dranken en sauzen. De azijnen zijn goed bewaarbaar en zijn perfect voor veganistische diëten. Meng exotische dressings of probeer een zuurtje toe te voegen aan je favoriete dessert!

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen
Filters

Kruiden- en vruchtenazijn: 1 - 30 van 71 artikelen

Arche Naturküche Biologische Rijstazijn Genmai Su

Arche Naturküche Biologische Rijstazijn Genmai Su, 250 ml

  • Zuurgraad 5,2%
  • Mild zure smaak
  • Ideaal voor sushirijst
€ 4,39 (€ 17,56 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Arche Naturküche Biologische Ume Su

Arche Naturküche Biologische Ume Su, 145 ml

  • Kan worden gebruikt als azijn
  • Fijn zuur & fruitig
  • Voor saladedressings, groenteschotels & meer
€ 2,49 (€ 17,17 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Steirerkraft Stiermarkse Appelciderazijn

Steirerkraft Stiermarkse Appelciderazijn, 500 ml

  • Hoogwaardige kwaliteit
  • 3 jaar gerijpt
  • 5% zuurgraad
€ 7,69 (€ 15,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Belberry Mango-azijn

Belberry Mango-​azijn, 200 ml

  • Geweldige kleur
  • Alleen een beetje zuur
  • Ideaal bij groenten en desserts
€ 10,19 (€ 50,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Appelciderazijn

Alnatura Biologische Appelciderazijn, 500 ml

  • Fruitig en licht zuur
  • Natuurlijk troebel
  • Biologische appels uit Duitsland
€ 2,29 (€ 4,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Appelazijn  - Barrique Gerijpt

Obsthof Neumeister Biologische Appelazijn -​ Barrique Gerijpt, 500 ml

  • Van Stiermarkse appels
  • Minstens 3 jaar opgeslagen
  • Harmonieuze zuurgraad
€ 7,19 (€ 14,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Obsthof Neumeister Biologische Appelazijn

Obsthof Neumeister Biologische Appelazijn, 1.000 ml

  • Harmonisch en delicaat
  • Fruitig en licht zurig aroma
  • Voor salades en marinades
€ 5,29 (€ 5,29 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Obsthof Neumeister Biologische Williams Perenazijn

Obsthof Neumeister Biologische Williams Perenazijn, 500 ml

  • Zoete fruitige smaak
  • Minstens 2 jaar gerijpt
  • Stiermarks kwaliteitsproduct
€ 8,59 (€ 17,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische Mango Balsamico Azijn

Ölmühle Solling Biologische Mango Balsamico Azijn, 250 ml

  • Fruitig en zoet
  • Gemaakt met cognac azijn
  • Voor exotische dressings en desserts
€ 11,49 (€ 45,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Gölles Manufaktur Appel Azijn

Gölles Manufaktur Appel Azijn, 500 ml

  • Van Stiermarkse ciderappels
  • Heerlijk en harmonieus
  • Klassieke combinatie met pompoenpitolie
€ 7,99 (€ 15,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Gölles Manufaktur Tomaten Azijn

Gölles Manufaktur Tomaten Azijn, 500 ml

  • Van rijpe tomaten
  • Met de typische zoetheid van tomaat
  • Ideaal bij de Mediterrane keuken
€ 13,69 (€ 27,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Gölles Manufaktur Kweepeer Azijn

Gölles Manufaktur Kweepeer Azijn, Verstuiver 125 ml

  • Zeer intense en aromatische smaak
  • Fruitig aroma van kruiden
  • Ideaal om te marineren
€ 7,87 € 8,29 (€ 62,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Wiberg Biologische Granaatappelazijn

Wiberg Biologische Granaatappelazijn, 500 ml

  • Natuurlijk troebel
  • 5 % zuurgraad
  • Fruitig met frisse zuren
€ 6,19 (€ 12,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Wiberg Klassieke Appelazijn

Wiberg Klassieke Appelazijn, 500 ml

  • 2 jaar gerijpt in eiken vaten
  • Fruitig-frisse smaak
  • 5 % zuurgraad
€ 6,39 (€ 12,78 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische Dadel Balsamico Azijn

Ölmühle Solling Biologische Dadel Balsamico Azijn, 250 ml

  • Lekker bij kazen
  • Gemaakt met Aceto Balsamico
  • Heerlijk bij fruitige sauzen en saladedressings
€ 11,49 (€ 45,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Brezzo Biologische Honingazijn

Brezzo Biologische Honingazijn, 500 ml

  • Milde smaak
  • Rijk aan enzymen
  • Om te verfijnen & drinken
€ 8,19 (€ 16,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Fandler Biologische Appelciderazijn

Ölmühle Fandler Biologische Appelciderazijn, 250 ml

  • Fruitige zuurgraad
  • Intens zure smaak
  • Rijping in eiken vaten
€ 5,69 (€ 22,76 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Verein Mostbarone NON ESSIG Peer

Verein Mostbarone NON ESSIG Peer, 250 ml

  • Ook geschikt voor drankjes
  • Intens van smaak
  • Onverdund te gebruiken
€ 10,19 (€ 40,76 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische Sinaasappel Balsamico Azijn

Ölmühle Solling Biologische Sinaasappel Balsamico Azijn, 250 ml

  • Niet gepasteuriseerd
  • Lekker bij ijs en yoghurt
  • Met handgemaakte balsamico azijn
€ 11,49 (€ 45,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Belberry Mandarijnazijn

Belberry Mandarijnazijn, 200 ml

  • Fruitig-zoet & licht zuur
  • Bijzonder aromatisch
  • Ook lekker als ijstopping
€ 10,19 (€ 50,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Frambozenazijn

Alnatura Biologische Frambozenazijn, 250 ml

  • Biologische kwaliteit
  • Vegan
  • Frambozenazijn
€ 3,89 (€ 15,56 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Gölles Manufaktur Kersen Azijn

Gölles Manufaktur Kersen Azijn, 250 ml

  • Van zeer rijpe kersen
  • Ideaal om te marineren
  • Voor hartige sauzen
€ 8,29 (€ 33,16 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Il Borgo del Balsamico Aceto di mele Appelazijn

Il Borgo del Balsamico Aceto di mele Appelazijn, 250 ml

  • Ideaal voor groentesoepen & marinades
  • Fruitige zuurgraad
  • Zomerse smaak
€ 9,59 (€ 38,36 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische Tomatenazijn

Ölmühle Solling Biologische Tomatenazijn, 250 ml

  • Natuurlijk gefermenteerd
  • Met zorg gemaakt
  • Met tomatensap
€ 7,69 (€ 30,76 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Verein Mostbarone Perenazijn

Verein Mostbarone Perenazijn, 500 ml

  • Gemaakt van boomgaarden
  • Met tuit
  • Mild en fruitig
€ 6,09 (€ 12,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Steirerkraft Stiermarkse Premium Pruimenazijn

Steirerkraft Stiermarkse Premium Pruimenazijn , 500 ml

  • Past goed bij kalkoen, gans en eend
  • Fruitige smaak
  • Elegant aroma
€ 11,29 (€ 22,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Gölles Manufaktur Peren Azijn

Gölles Manufaktur Peren Azijn, 250 ml

  • Van oude perenvariëteiten
  • Fruitige facetten
  • Kostbare smaakmaker
€ 7,19 (€ 28,76 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Belberry Citroenazijn

Belberry Citroenazijn, 200 ml

  • Mild & fruitig-fris
  • Gemaakt van rijp fruit
  • Ideaal bij vis & gevogelte
€ 10,19 (€ 50,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische Zwarte Bessenazijn

Ölmühle Solling Biologische Zwarte Bessenazijn, 250 ml

  • Van puur bessensap
  • Donkere rode kleur
  • Volle smaak
€ 7,69 (€ 30,76 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische Frambozen Azijn

Ölmühle Solling Biologische Frambozen Azijn, 250 ml

  • Gemaakt met biologische rode wijnazijn
  • Makkelijk in gebruik dankzij het praktische ontwerp
  • Heerlijk in combinatie met hazelnoot-, mosterd- of maanzaadolie
€ 11,49 (€ 45,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober