Tarwebloem voor bakken & koken

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Tarwebloem: 26 artikelen

CAPUTO Tarwemeel Pizzaria type 00

CAPUTO Tarwemeel Pizzaria type 00, 1.000 g

  • Zeer gripvast
  • Uitstekende elasticiteit
  • Luchtig, knapperig deeg
€ 2,78 € 3,09 (€ 2,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

CAPUTO Tarwemeel Cuoco

CAPUTO Tarwemeel Cuoco, 1 kg

  • Ideaal voor het bakken van pizza
  • Lang rijzen en bakken mogelijk
  • Meer eiwitgehalte
€ 3,59 € 3,99 (€ 3,59 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

CAPUTO Manitoba Zachte Tarwemeel Type 0

CAPUTO Manitoba Zachte Tarwemeel Type 0, 5 kg

  • Voor deeg met lange rijstijd
  • Ideaal voor panettone
  • Uit Italië
€ 10,97 € 12,19 (€ 2,19 / kg)

Bezorging uiterlijk op 14. oktober

CAPUTO Durumtarwemeel voor Pasta

CAPUTO Durumtarwemeel voor Pasta, 1 kg

  • Elastisch deeg met fijne poriën
  • Ideaal voor zelfgemaakte pasta
  • Ook voor hartig gebak
€ 2,78 € 3,09 (€ 2,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 19. november

CAPUTO Nuvola Zacht Tarwemeel

CAPUTO Nuvola Zacht Tarwemeel, 5 kg

  • Hoog hydratatie- en fermentatievermogen
  • 100% natuurlijke ingrediënten zonder toevoegingen
  • Perfect voor volumineuze "Cornicione" (maïskorst)
€ 11,87 € 13,19 (€ 2,37 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologisch Meel van Oude Granen - Romagna Type 1

Sapore di Sole Biologisch Meel van Oude Granen -​ Romagna Type 1, 1 kg

  • Oude tarwesoort uit Emilia Romagna
  • Voor pastadeeg, zoete en hartige gebakjes
  • Vezelrijk en smakelijk
€ 2,78 € 3,09 (€ 2,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Farina Vulkanland Tarwemeel

Farina Vulkanland Tarwemeel, 1 kg

  • 100% Stiermarkse tarwe
  • Glad
  • Type 480
€ 1,43 € 1,59 (€ 1,43 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologisch Tarwemeel, Type 1050

Alnatura Biologisch Tarwemeel, Type 1050, 1 kg

  • 100% tarwe uit Demeter-teelt
  • Hoog gehalte aan volkoren graan
  • Uitstekende bakeigenschappen
€ 1,79 € 1,99 (€ 1,79 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologisch tarwemeel type 550

Alnatura Biologisch tarwemeel type 550, 1 kg

  • Ideaal voor pizzadeeg & gistdeeg
  • Licht gemalen
  • Biologische kwaliteit uit Duitsland
€ 1,79 € 1,99 (€ 1,79 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologisch Meel van Zachte Tarwe - Type 1

Sapore di Sole Biologisch Meel van Zachte Tarwe -​ Type 1, 1 kg

  • Tarwebloem van verschillende rassen
  • Steengemalen met waterkracht
  • Bevat veel waardevolle voedingsstoffen
€ 2,33 € 2,59 (€ 2,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologisch Zacht Tarwemeel Type 2 - Maiorca

Sapore di Sole Biologisch Zacht Tarwemeel Type 2 -​ Maiorca, 1.000 g

  • Aromatisch, rijk aan voedingsstoffen en vezels
  • Voorzichtig gemalen in Modica
  • Voor bakken en koken
€ 3,68 € 4,09 (€ 3,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologisch Volkoren Tarwemeel

Alnatura Biologisch Volkoren Tarwemeel, 1 kg

  • Voor bakken & koken
  • Gemalen van de volkoren
  • Kiem- en oppervlaktelagen blijven behouden
€ 1,88 € 2,09 (€ 1,88 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

CAPUTO Volkorenmeel Farina Integrale

CAPUTO Volkorenmeel Farina Integrale, 5 kg

  • Traditioneel gemalen
  • Van hele tarwekorrel
  • Voor brood, pizza en meer.
€ 9,08 € 10,09 (€ 1,82 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

CAPUTO Tarwebloem Doppio Zero

CAPUTO Tarwebloem Doppio Zero, 1 kg

  • Tipo 00 tarwemeel
  • Ideaal voor zachte deegsoorten
  • Veelzijdig inzetbaar
€ 2,78 € 3,09 (€ 2,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Sapore di Sole Biologische Meelmix voor Pizza

Sapore di Sole Biologische Meelmix voor Pizza, 1 kg

  • Aromatisch en eiwitrijk
  • Steengemalen met waterkracht
  • 100% biologische tarwe uit Italië
€ 3,23 € 3,59 (€ 3,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Mulino Sobrino Biologisch 5-Granenmeel

Mulino Sobrino Biologisch 5-​Granenmeel, 900 g

  • Zachtjes gemalen met natuurstenen walsen
  • Voor brood en hartig gebak
€ 5,75 € 6,39 (€ 6,39 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Mulino Marino Biologisch Zacht Tarwebloem Tipo 00

Mulino Marino Biologisch Zacht Tarwebloem Tipo 00, 1.000 g

  • Optimaal eiwitgehalte
  • Uit gecontroleerde biologische teelt
  • Perfect voor pizza, pasta en penne
€ 7,73 € 8,59 (€ 7,73 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologisch Zacht Tarwebloem ‘Furia Italiana’

Mulino Marino Biologisch Zacht Tarwebloem ‘Furia Italiana’, 1.000 g

  • Hoog eiwitgehalte voor veel volume
  • Uit gecontroleerde biologische teelt
  • Ideaal voor Panettone, Pizza & Gebak
€ 8,18 € 9,09 (€ 8,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Mulino Marino Biologisch Zacht Tarwebloem ‘Buratto’

Mulino Marino Biologisch Zacht Tarwebloem ‘Buratto’, 1.000 g

  • Traditioneel steengemalen en gezeefd
  • Uit gecontroleerde biologische teelt
  • Ideaal voor pizza, pasta en brood
€ 8,18 € 9,09 (€ 8,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Mulino Sobrino Biologische Tarwemeel Type 0

Mulino Sobrino Biologische Tarwemeel Type 0, 1 kg

  • Gemaakt van Italiaanse zachte tarwe
  • Bijzonder geschikt voor het bakken van witbrood
€ 3,95 € 4,39 (€ 3,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 12. november

Biologische Bloem van Oergranen - Romagna Type 2

Sapore di Sole Biologische Bloem van Oergranen -​ Romagna Type 2, 1 kg

  • Oergranen uit Emilia Romagna
  • Voor pastadeeg, zoet en hartig gebak
  • Rijk aan vezels en smakelijk
€ 2,78 € 3,09 (€ 2,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 28. oktober

Alnatura Biologisch tarwemeel type 405

Alnatura Biologisch tarwemeel type 405, 1 kg

  • Ideaal voor cakes en licht gebak
  • Zeer fijn gemalen
  • Biologische kwaliteit uit Duitsland
€ 1,79 € 1,99 (€ 1,79 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

CAPUTO Zacht Tarwebloem Pizzeria Type 00

CAPUTO Zacht Tarwebloem Pizzeria Type 00, 5 kg

  • Ideaal voor lange rijstijden
  • Speciaal voor pizzadeeg
  • Bijzonder elastisch gluten
€ 9,08 € 10,09 (€ 1,82 / kg)

Bezorging uiterlijk op 14. oktober

Mulino Sobrino Biologisch Meel van Harde Tarwe

Mulino Sobrino Biologisch Meel van Harde Tarwe, 1 kg

  • Voor pasta- en brooddeeg
  • Kan op dezelfde manier worden gebruikt als harde tarwe griesmeel
€ 4,49 € 4,99 (€ 4,49 / kg)

Bezorging uiterlijk op 12. november

Mulino Sobrino Biologisch Volkoren Meel van Harde Tarwe

Mulino Sobrino Biologisch Volkoren Meel van Harde Tarwe, 1 kg

  • Voor de Italiaanse volkorenkeuken
  • Rijk aan vezels
€ 5,30 € 5,89 (€ 5,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 12. november

Mulino Sobrino Biologische Tarwebloem Type 2

Mulino Sobrino Biologische Tarwebloem Type 2, 1 kg

  • Hoger mineraalgehalte
  • Bijzonder geschikt voor brood en hartig gebak
€ 4,31 € 4,79 (€ 4,31 / kg)

Bezorging uiterlijk op 12. november