Zotter Schokoladen Bio Chocolade Mini Henneppraline & Bessen VEGAN, 20 g

Fruitige biochocolade in miniformaat

Nieuw!

€ 1,89

(€ 94,50 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 20 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Pure chocolade
  • Met hennepcrèmevulling
  • Verfijnd met veenbessenganache

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Quadratur des Kreises 50% Melkchocolade met Dadelsuiker, 70 g

Zotter Schokoladen Bio Chocolade Mini Henneppraline & Bessen VEGAN, 20 g € 1,89 (€ 94,50 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Quadratur des Kreises 50% Melkchocolade met Dadelsuiker, 70 g € 4,19 (€ 59,86 / kg)
Totaalprijs: € 6,08
Beschrijving

Met de ambachtelijke mini-chocoladereep Henneppraline & Bessen van Zotter ontdek je een verrassende smaakcombinatie in compact formaat. Deze kleine reep combineert nootachtige, aardse hennepcrème met fruitige veenbessenganache, omhuld door fijne, smeltende chocolade. Gekaramelliseerde hennepzaden zorgen bij elke hap voor een knapperige verrassing.

Art. nr.: ZSM-18938
Inhoud: 20 g
EAN: 09006403091363
Producentnummer: 18938
Merken: Zotter Schokoladen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Soort voeding: veganistisch, vegetarisch
Kan sporen bevatten van: A - gluten, C - ei, E - pinda's, G - melk, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder alcohol
Ingrediënten

ruwe rietsuiker[1], cacaoboter[1], Cacaomassa[1], 15 % hennepzaden[2], rijstdrankpoeder[2] (rijst[2], zonnebloemolie[2], Zout), 2 % Veenbessen[2], zonnebloemolie[2], 2 % gevriesdroogde veenbessen[2], 1 % veenbessenconcentraat[2], invertsuikersiroop[2], appelsap[2], kokosmelkpoeder[2] (kokosmelkpoeder[2], Maltodextrin[2], emulgator (Gummi Arabicum[2])), glucosestroop[2], citroensapconcentraat[2], Kokosraspel[1], emulgator (sojalecithine[2], Sonnenblumenlecithin[2]), Steenzout, vanillebonen poeder[1], Zitronenpulver[2] (citroensapconcentraat[2], maïszetmeel[2]), 70 % minimaal cacaogehalte in pure chocolade[2]

  1. afkomstig uit eerlijke handel
  2. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2106 / 503 kj / kcal
Vet 31 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 16 g
Koolhydraten 49 g
  waarvan Suiker 43 g
Eiwitten 7,5 g
Zout 0,21 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Bio Chocolade Mini Henneppraline & Bessen VEGAN

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder