Zotter Schokoladen Bio Peach Royal, 70 g

Fruitige biologische chocolade met een elegante perzikvulling

Nieuw!

€ 4,79

(€ 68,43 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Donkere melkchocolade
  • Gevuld met perzikganache
  • Zacht smeltend genieten

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Cheesecake, 70 g

Zotter Schokoladen Bio Peach Royal, 70 g € 4,79 (€ 68,43 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Cheesecake, 70 g € 4,59 (€ 65,57 / kg)
Totaalprijs: € 9,38
Beschrijving

Met de ambachtelijke chocolade Peach Royal van Zotter trakteer je jezelf op een koninklijke smaakbeleving. Deze meesterlijke creatie combineert de verfrissende, fruitige smaak van perzik met zacht smeltende chocolade tot een verfijnde biologische lekkernij van topklasse.

Art. nr.: ZSM-16679
Inhoud: 70 g
EAN: 09006403089988
Producentnummer: 16679
Merken: Zotter Schokoladen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Kan sporen bevatten van: A - gluten, C - ei, E - pinda's, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder alcohol
Ingrediënten

ruwe rietsuiker[1], cacaoboter[1], 11 % perzikpuree[2], Cacaomassa[1], melkpoeder[2], invertsuikersiroop[2], gevriesdroogde abrikozen[2], magere melkpoeder[2], glucosestroop[2], Mandeln[2], 1 % perziksapconcentraat[2], zoet weipoeder[2], emulgator (sojalecithine[2]), citroensapconcentraat[2], hele rietsuiker[1], Steenzout, vanillebonen poeder[1], peperkoekkruid[2], Zitronenpulver[2] (citroensapconcentraat[2], maïszetmeel[2]), kaneel[2], Orangenpulver[2] (sinaasappelsap concentraat[2], Rijstmeel[2]), rozenblaadjes[2], 50 % minimaal cacaogehalte in melkchocolade[2]

  1. afkomstig uit eerlijke handel
  2. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2424 / 579 kj / kcal
Vet 43 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 18 g
Koolhydraten 37 g
  waarvan Suiker 32 g
Eiwitten 10 g
Zout 0,18 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Bio Peach Royal

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder