Kruiden voor vis & zeevruchten van Ankerkraut

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen
Filters

Vis & zeevruchten: 8 artikelen

Ankerkraut Umami Ahead!

Ankerkraut Umami Ahead!, 210 g

  • Voor alle hartige gerechten
  • Perfect als laatste smaakmaker
  • Evenwichtige mix van smaken
€ 9,69 (€ 46,14 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ankerkraut Surf

Ankerkraut Surf, 190 g

  • Voor visgerechten
  • Past ook goed bij varkensvlees en lamsvlees
  • Als afwerking of om te marineren
€ 9,20 € 9,69 (€ 48,42 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ankerkraut Limoen Peper

Ankerkraut Limoen Peper, 75 g

  • Ideaal voor vis en zeevruchten
  • Citrus smaak
  • Scherpe peper
€ 7,69 (€ 102,53 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ankerkraut Zalm Kruiden Rub

Ankerkraut Zalm Kruiden Rub, 310 g

  • Met peper, knoflook, suiker en zout
  • Gemaakt door de blogger Küstenglut
  • De smaak van de kust
€ 8,69 (€ 28,03 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ankerkraut Fisch & Scampi

Ankerkraut Fisch & Scampi, in glas, 70 g

  • Droge marinade
  • Ideaal om te kruiden
  • Mix met olie of wijn
€ 6,29 (€ 89,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ankerkraut Die Nachricht (The Godfather)

Ankerkraut Die Nachricht (The Godfather), 70 g

  • Speciale editie 'The Godfather'
  • Voor grill, pan & oven
  • Perfect bij vis, groenten & halloumi
€ 6,29 (€ 89,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ankerkraut Biologische Vis en Scampi

Ankerkraut Biologische Vis en Scampi, 60 g

  • Verfrissende noten met een subtiele scherpte
  • Ideaal voor zeevruchten en vis
  • Zonder kunstmatige smaakstoffen en toevoegingen
€ 6,29 (€ 104,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ankerkraut Citroenpeper

Ankerkraut Citroenpeper, 85 g

  • Gemaakt zonder kunstmatige toevoegingen
  • Vrij van smaakversterkers
  • Voor knapperige salades of groenten
€ 7,69 (€ 90,47 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar