Haas Baking Powder, 250 g
Voor luchtig gebak & deeg
€ 2,39
(€ 9,56 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Vegan, glutenvrij en lactosevrij
- Krachtige werking voor luchtig deeg
- Verkrijgbaar in verschillende formaten
Beschrijving
Deze klassieke bakhulp zorgt voor prachtig gerezen deeg en heerlijk luchtig gebak bij elk bakrecept. De zorgvuldig samengestelde formule werkt altijd betrouwbaar en is perfect geschikt voor veganistische, lactosevrije en glutenvrije creaties. Dankzij de verschillende verpakkingsgroottes heb je altijd de juiste hoeveelheid in huis, of je nu af en toe bakt of grote hoeveelheden nodig hebt. Met dit fijne poeder worden cake, brood en koek altijd gelijkmatig luchtig.
| Art. nr.: | EDH-10100400 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 9055500004011 |
| Producentnummer: | 10100400 |
| Merken: | Haas |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch, Glutenvrij, Lactosevrij |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten, Zonder lactose |
Ingrediënten
difosfaten (E450), Natriumcarbonaat (E500), maïszetmeel
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 414 / 99 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 25 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 29,4 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Baking Powder
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten