Kastner Abrikozenpeperkoek, 185 g

Traditionele peperkoek gecombineerd met fruitige zoetheid

€ 4,89

(€ 26,43 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 185 g

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Sappige textuur
  • Fruitige vulling
  • Omhuld met chocolade

Vaak samen gekocht met Manner Chocolade Knopen, 180 g

Kastner Abrikozenpeperkoek, 185 g € 4,89 (€ 26,43 / kg)
Manner Chocolade Knopen, 180 g € 4,89 (€ 27,17 / kg)
Totaalprijs: € 9,78
Beschrijving

Een echte klassieker voor het hele winterseizoen: deze verrukkelijke peperkoek combineert traditie met een fruitige vulling van echte abrikozen. De abrikozen uit het Mühlviertel geven het zachte, subtiel gekruide deeg een heerlijk sappige en verfrissend zoete smaak. Afgewerkt met een laagje verfijnde chocolade ontstaat een bijzonder lekkernij die bij iedere gelegenheid in de smaak valt.

Art. nr.: UNI-877631
Inhoud: 185 g
EAN: 9001734001432
Producentnummer: 877631
Merken: Kastner
Kan sporen bevatten van: C - ei, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Bevat alcohol
Ingrediënten

23 % chocolade (suiker, cacaoboter, melkpoeder, Cacaomassa, emulgator (sojalecithine)), vanille-extract, 23 % tarwebloem, 17 % Aprikosen, glucose-fructosestroop, honing, marsepeinpasta (Mandeln, suiker, water, invertsuikersiroop), persipan (abrikozenpitten, suiker, invertsuikersiroop, aardappelzetmeel), bevochtiger (Sorbit), Aranzini (Orangenschale, glucose-fructosestroop, suiker, Acidifier: citroenzuur), Kruiden, appel extract, Orangenöl, Karamelsiroop (glucose-fructosestroop, suiker), Cacaopoeder, rijsmiddel (ammonium bicarbonaat), natriumcarbonaat (E500), kaliumcarbonaat, zuurteregelaar (Acidum Lacticum (melkzuur)), glycerine, geleermiddel (pectine), aroma, conserveermiddel (alcohol)

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1474 / 352 kj / kcal
Vet 10 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 4,8 g
Koolhydraten 59 g
  waarvan Suiker 37 g
Eiwitten 6,6 g
Zout 0,21 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Franz Kastner GmbH, Lebzelterstraße 243, 4190, Bad Leonfelden, Oostenrijk, office@kastner-austria.at, www.kastner-austria.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Kastner Abrikozenpeperkoek

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder