Bespaar 10% op azijn en olie 10%

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Azijn en Olie: 1 - 30 van 336 artikelen

Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Stiermarkse Pompoenpitolie BGA

Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Stiermarkse Pompoenpitolie BGA, 1.000 ml

  • 100% pure Stiermarkse pompoenpitolie BGA.
  • 20 jaar ononderbroken gouden medaille met maximale punten
  • Gault&Millau-prijs 2019 & 2020
€ 23,84 € 26,49 (€ 23,84 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Steirerkraft Premium Stiermarkse Pompoenpitolie BGA

Steirerkraft Premium Stiermarkse Pompoenpitolie BGA, 1.000 ml

  • Met garantie van oorsprong
  • Zeer aromatisch, fijn nootachtig aroma
  • Ideaal als cadeau
€ 23,84 € 26,49 (€ 23,84 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Premium Biologische Stiermarkse Pompoenpitolie BGA

Steirerkraft Premium Biologische Stiermarkse Pompoenpitolie BGA, 1000 ml

  • 100% puur
  • Diep groene kleur
  • Gemaakt zonder GMOS
€ 28,79 € 31,99 (€ 28,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Berghofer Farmery Stiermarkse Pompoenpitolie

Berghofer Farmery Stiermarkse Pompoenpitolie, 1.000 ml

  • Lokale oorsprong
  • Volle smaak
  • Veelzijdig
€ 23,84 € 26,49 (€ 23,84 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Calvi Extra Vierge Olijfolie - Mosto Oro

Calvi Extra Vierge Olijfolie -​ Mosto Oro, 500 ml

  • Mild fruitige smaak
  • Bloemige, zoetige noot
  • Ideaal voor delicate gerechten
€ 26,09 € 28,99 (€ 52,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Naturprodukte Fuchs Pompoenpitolie BGA in Blik

Naturprodukte Fuchs Pompoenpitolie BGA in Blik, 1 L

  • Intense smaak
  • 100% van pompoenpitten
  • Perfect als garnering en afwerkingsolie
€ 22,49 € 24,99 (€ 22,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Rapunzel Biologische Kokosolie, extra vierge

Rapunzel Biologische Kokosolie, extra vierge, 432 ml

  • Mechanisch geperst zonder hitte
  • Voor braden, frituren, bakken en meer
  • Fairtrade natuurproduct
€ 6,92 € 7,69 (€ 16,02 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Jordan extra olijfolie

Jordan Olivenöl Jordan extra olijfolie, 1 L

  • Hoge kwaliteit
  • Natuurlijke verwerking
  • Unieke smaak
€ 22,04 € 24,49 (€ 22,04 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Greenomic Crema Balsamico

Greenomic Crema Balsamico, Nr.1 Sinaasappel (200 ml)

  • Fruitig aroma
  • Hoog fruitgehalte
  • In verschillende varianten
€ 10,43 € 11,59 (€ 52,15 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Berghofer Farmery Stiermarkse Pompoenpitolie in Blik

Berghofer Farmery Stiermarkse Pompoenpitolie in Blik, 1.000 ml

  • 100% pure pompoenpitolie van eerste persing
  • Perfect voor op reis
  • ggA
€ 23,84 € 26,49 (€ 23,84 / L)

Bezorging uiterlijk op 19. oktober

Ölmühle Solling Natuurlijke Fairtrade Kokosolie

Ölmühle Solling Natuurlijke Fairtrade Kokosolie, 1 L

  • Koudgeperste kokosolie
  • Milde kokossmaak
  • Waardevolle ingrediënten
€ 14,66 € 16,29 (€ 14,66 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Govinda Ayurvedische Bio Ghee

Govinda Ayurvedische Bio Ghee, 420 g

  • Met een nootachtige smaak
  • Beschouwd als een van de 3 belangrijkste Rasayana
€ 14,75 € 16,39 (€ 35,12 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Finca La Barca Gerookte Olijfolie

Finca La Barca Gerookte Olijfolie, 500 ml + Box

  • Gerookt met eikenhout
  • Met Arbequina-olijven
  • Rokerige nuances
€ 21,14 € 23,49

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Raabauer Eisvogel Biologische Pompoenpitolie

Raabauer Eisvogel Biologische Pompoenpitolie, 1 L

  • Nootachtige smaak
  • Sterk aroma
  • Prachtige kleur
€ 26,09 € 28,99 (€ 26,09 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Geschenkverpakking 2 Extra Vierge Olijfoliën

Finca La Barca Geschenkverpakking 2 Extra Vierge Olijfoliën

  • 100 ml olijfolie gerookt
  • 100 ml olijfolie ongerookt
  • Van 100% extra vierge olijfolie
€ 13,67 € 15,19

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Robin Hot Chili-Olie - Original

Robin Hot Chili-​Olie -​ Original, 100 ml

  • Koudgeperst, inheems
  • Pittigheid door gedroogde chilibladeren
  • Om gerechten te verfijnen
€ 4,31 € 4,79 (€ 43,10 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Josef & Hedwig Hödl Stiermarkse Pompoenzaadolie BGA

Josef & Hedwig Hödl Stiermarkse Pompoenzaadolie BGA, 1000 ml

  • Gemaakt van de beste pompoenen
  • Traditionele productie
  • Heerlijke nootachtige smaak
€ 22,49 € 24,99 (€ 22,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Stiermarkse Pompoenpitolie BGA

Rudolf Lugitsch Biologische Stiermarkse Pompoenpitolie BGA, 1.000 ml

  • 100% pompoenpitten uit Oostenrijk
  • Met een nootachtige smaak
  • Gemalen in de steenmolen
€ 25,19 € 27,99 (€ 25,19 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Lijnzaadolie

Alnatura Biologische Lijnzaadolie, 250 ml

  • Nootachtige smaak met bittere tonen
  • Rijk aan omega 3-vetzuren
  • Verfijnt en kruidt
€ 2,15 € 2,39 (€ 8,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Ölmühle Solling Ongefilterde Virgin Zwarte Komijnolie

Ölmühle Solling Ongefilterde Virgin Zwarte Komijnolie, 500 ml

  • Bijzonder dikke consistentie
  • Intense smaak
  • Van gecontroleerde biologische teelt
€ 24,29 € 26,99 (€ 48,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Kiendler Stiermarkse premium pompoenpitolie BGA

Kiendler Stiermarkse premium pompoenpitolie BGA, 500 ml

  • Zacht geroosterd en heerlijke van smaak
  • 100% lichtbeschermd in het blik
  • Duurzaam en robuust
€ 16,46 € 18,29 (€ 32,92 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Naturprodukte Fuchs Pompoenpitolie BGA

Naturprodukte Fuchs Pompoenpitolie BGA, 1 L

  • Culinaire specialiteit
  • Unieke smaak
  • Dikke textuur
€ 22,49 € 24,99 (€ 22,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ölmühle Solling Biologische Kokosolie

Ölmühle Solling Biologische Kokosolie, 1000 ml

  • Verse koudgeperste olie
  • Ideaal alternatief voor boter
  • Zeer hoge kwaliteit
€ 12,95 € 14,39 (€ 12,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Stiermarkse Pompoenpitolie BGA in een Fles

Kürbishof Koller Stiermarkse Pompoenpitolie BGA in een Fles, 1 L

  • Van beschermde geografische oorsprong
  • Verwerkt volgens traditionele methoden
  • Nootachtige smaak
€ 25,19 € 27,99 (€ 25,19 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Peranzana Extra Vierge Olijfolie in Gestreepte Kan

Muraglia Peranzana Extra Vierge Olijfolie in Gestreepte Kan, 500 ml

  • Handgemaakt en geschilderd
  • Elegante fruitigheid
  • Met subtiele aroma's
€ 45,89 € 50,99 (€ 91,78 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Natuurlijk Rode Palmolie, natuurlijk - Naturland Fair

Ölmühle Solling Biologische Natuurlijk Rode Palmolie, natuurlijk -​ Naturland Fair, 1 L

  • Sterke oranje kleur
  • Hittebestendig
  • Herkomst: Ghana
€ 16,46 € 18,29 (€ 16,46 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Kürbishof Koller Stiermarkse Pompoenzaadolie BGA in Blik

Kürbishof Koller Stiermarkse Pompoenzaadolie BGA in Blik, 0,50 L

  • Van beschermde geografische teelt
  • Notengeurige smaak
  • Traditionele verwerking
€ 13,94 € 15,49 (€ 27,88 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Gefilterde Egyptische Zwarte Komijnolie

Ölmühle Solling Biologische Gefilterde Egyptische Zwarte Komijnolie, 500 ml

  • Koudgeperst
  • Delicate smaak
  • Ideaal voor oosterse gerechten
€ 24,29 € 26,99 (€ 48,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ölmühle Solling Biologische MCT Kokosolie

Ölmühle Solling Biologische MCT Kokosolie, 500 ml

  • Gemaakt van 100% biologische kokosolie
  • Perfect voor een koolhydraatarm dieet
  • Vegan
€ 15,56 € 17,29 (€ 31,12 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Arche Naturküche Biologische Ume Su

Arche Naturküche Biologische Ume Su, 145 ml

  • Kan worden gebruikt als azijn
  • Fijn zuur & fruitig
  • Voor saladedressings, groenteschotels & meer
€ 2,24 € 2,49 (€ 15,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober