IJswafels van Manner

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Soort voeding
Filters

IJswafels: 4 artikelen

Manner Eiswaffeln

Manner Eiswaffeln, 75 g

  • Heerlijke vanillecrème vulling
  • Met gekarameliseerde suiker
€ 0,99 (€ 13,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Blik met Holle Wafels

Manner Blik met Holle Wafels, 850 g

  • 210 stuks
  • Hersluitbare verpakking
  • Blijft lang krokant
€ 31,34 € 32,99 (€ 36,87 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Opgerolde wafelstokjes

Manner Opgerolde wafelstokjes, 850 g

  • Ongelooflijk knapperig
  • Praktische container
  • Hersluitbaar
€ 32,99 (€ 38,81 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Wafel Hartjesblik

Manner Wafel Hartjesblik, 900 g

  • 180 stuks Inhoud
  • Mooie metalen doos
  • Hersluitbaar
€ 39,99 (€ 44,43 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober