STAUD‘S Zoete Kersenjam met Amandelschilfers, 250 g
Een heerlijk zoete traktatie voor alle moeders
€ 6,79
(€ 27,16 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Met fruit en amandel
- 50% fruitgehalte
Beschrijving
Pasen en moederdag onder de bloeiende amandelboom: klassieke kersenjam van verse en bevroren zwarte kersen, verfijnd met aromatische Amandelschaafsel - een delicaat broodbeleg voor ontbijt, tussendoortje of dessert. Met een liefdevol ontworpen etiket. Ideaal geschenk voor Pasen en Moederdag.
De gelimiteerde seizoenscreatie bevat een fruitgehalte van 50 %. Pure verwennerij om te smeren en te snacken!
| Art. nr.: | STD-250138 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 9008400309311 |
| Producentnummer: | 250138 |
| Merken: | STAUD‘S |
| Samenstelling fruit: | Kers |
| Oorsprong: | Oostenrijk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Na opening koelen |
Ingrediënten
50 % Kersen, suiker, citroensapconcentraat, 0,5 % amandelstukjes, geleermiddel (pectine)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 971 / 232 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 56 g |
| waarvan Suiker | 56 g |
| Eiwitten | 0,6 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Oostenrijk, www.stauds.com |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor STAUD‘S Zoete Kersenjam met Amandelschilfers
1 recensie in een andere taal
| 5 Sterren | | 2 | (66%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 1 | (33%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
3 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten